iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn

Policjanci na ławie oskarżonych. Jest wyrok

2019-04-18 12:04:00

Dziś w Sądzie Rejonowym w Krotoszynie zapadł wyrok w sprawie czwórki funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. W stosunku do wszystkich postępowanie karne zostało warunkowo umorzone na okres od roku do dwóch lat. Policjanci muszą także zapłacić nawiązkę oraz pokryć koszty procesowe.

O sprawie pisaliśmy już wcześniej na naszych łamach. Przypomnijmy. Sprawa dotyczy zdarzenia z 10 listopada 2017 roku. Wówczas to ok. godz. 20.00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Raszkowskiej w Krotoszynie. Sprawcą, jak się później okazało, mógł być kierujący samochodem, znany krotoszyński przedsiębiorca. Poszkodowany został rowerzysta. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawca jednak oddalił się z miejsca zdarzenia, udając się do swojego domu. Na swoje nieszczęście został rozpoznany on, jak i charakterystyczny pojazd, którym się poruszał. Podczas rozpraw pojawiło się wiele innych wątków. Z treści zeznań świadków wynikło - między innymi - iż proces decyzyjny dotyczący obsługi wspomnianego zdarzenia z udziałem znanego biznesmena był bardzo skomplikowany, na co także wskazywała sędzia Małgorzata Kurjata.

 

W stosunku do trójki oskarżonych postępowanie umorzono warunkowo na okres jednego roku, a do czwartego na dwa lata. Policjanci muszą także zapłacić nawiązkę na Fundusz Osób Poszkodowanych od tysiąca do 2,5 tys. zł oraz pokryć koszty rozprawy. Sędzia wydając wyrok wzięła także pod uwagę dotychczasową nienaganną służbę krotoszyńskich funkcjonariuszy.

Wyrok jest nieprawomocny.

 

 Fotorelacja

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl