iKarotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


czytaj dalej

Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
czytaj dalej

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
czytaj dalej


czytaj dalej

czytaj dalej


czytaj dalej

Wtorek
16
styczeń
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Święta, święta, święta…

Prezent od jubilera

2017-12-21 12:12:00

Nadszedł czas, gdy powinniśmy zacząć poważnie myśleć o świątecznych upominkach dla najbliższych. Szczególnie o tych, którzy mają szczególne miejsce w naszym sercu. Tych właśnie możemy obdarować wyjątkowym prezentem. Jakim?

Zwykło się mówić: święta, święta i po świętach, bowiem w grudniu czas - zdaje się - płynie jakoś… szybciej. Stąd przygotowaliśmy kilka propozycji, które być może pomogą Wam wybrać wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju upominek dla najbliższych. Chcesz zobaczyć uśmiech i zachwyt obdarowywanych przez Ciebie osób?

 

U jubilera Łukasza Śpitalniaka w Krotoszynie, znajdziecie wyjątkową ofertę na świąteczne upominki. Sklep, całkiem niedawno został powiększony, stąd pomysłów i propozycji na bożonarodzeniowy prezent jest naprawdę wiele!

 

Na początek, coś... dla każdego. Mówi się, że szczęśliwi czasu nie mierzą, jednak w przypadku tego prezentu, radości z pewnością będzie jeszcze więcej. Zegarek pod choinkę, to pomysł na upominek dla każdego. Można nim obdarować mężczyznę i kobietę bez względu na wiek.

 

 

Gdy jednak myślimy o czymś bardziej subtelnym, szczególnie dla kobiety, to kolejna propozycja będzie strzałem w dziesiątkę. Wyrafinowany naszyjnik lub łańcuszek sprawdzi się zawsze i pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Możemy dobrać do niego odpowiednią zawieszkę. A jest w czym wybierać... 

 

 

Jeśli znasz gust kobiety, którą chcesz obdarować z okazji świąt, to znakomicie sprawdzą się kolczyki. Z kolei dla mężczyzny, który nie stroni od garnituru i wykwintnych spotkań, bardzo dobrym upominkiem będą spinki do mankietów lub krawata.

 

 

A na koniec coś wyjątkowego. Święta to czas niezwykły. Jeśli więc planujesz w najbliższym czasie zaręczyny i jesteś przekonany, co do uczuć Twojej partnerki, to spraw jej podwójną radość. Pierścionek – bo o nim mowa – to jednak bardzo zobowiązujący prezent. Przemyśl więc swoją decyzję.

 

 

Oczywiście w sklepie Łukasza Śpitalniaka będziesz mógł dotknąć i obejrzeć całą gamę zegarków, pierścionków, łańcuszków, zawieszek, bransoletek, itd. Z pewnością uzyskasz tam także  pożyteczną radę i wskazówki dokonując wyboru świątecznego upominku.

 
Fotorelacja


Źródło: *Artykuł sponsorowany


Galeria Krotoszyńska Zaprasza!czytaj dalej


LOMBARD SMOK

czytaj dalejZamów taxi w Krotoszynie
sławomir Glód


Blog - Maciej R. Hoffmann
Dyżur Aptek w Krotoszynie
Miejsce na reklame