iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn

Przebudują SOR

2019-07-17 13:07:00

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Szpitalu Powiatowym przy ul. Mickiewicza 21 w Krotoszynie czeka przebudowa. Wkrótce poznamy wykonawcę zaplanowanych robót budowlanych.

Zmiany te mają na celu poprawienie organizacji pracy personelu SOR-u oraz zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów i personelu.
 
Tam gdzie dzisiaj znajduje się miejsce oczekiwania na przyjęcie, wprowadzone zostaną zmiany, których celem będzie oddzielenie pomieszczeń dla osób oczekujących na przyjęcie oraz ich rodzin, od części oddziału gdzie znajdują się sale obserwacyjno-diagnostyczne, w których udzielana jest pomoc medyczna. Zainstalowane zostaną więc rozsuwane drzwi oddzielające część oczekiwania – segregacji pacjentów - od obecnego holu. Przechodzić będą mogli przez nie – i dalej na oddział - jedynie pacjenci, którzy przejdą procedurę systemu Triage i zostaną przyjęcie na SOR.
Jedyne wejście dla chorych, którzy przybędą na SOR samodzielnie znajdować będzie się od strony zachodniej (od strony Kauflandu). Pacjenci będą mogli stamtąd korytarzem dojść do rejestracji SOR-u. Nie będzie można wchodzić na SOR od strony podjazdu dla karetek czy korytarzem prowadzącym od strony oddziału wewnętrznego.  
 
Wejściem od strony podjazdu dla karetek ratunkowych transportowani na oddział będą jedynie chorzy przywiezieni przez ambulanse medyczne. Zamontowane zostaną tam automatycznie otwierające się drzwi, co w znacznym stopniu ułatwi przewiezienie chorego do pomieszczeń oddziału.
 
Następnym elementem będzie zamknięcie przejścia dla chorych i odwiedzających, pomiędzy obszarem segregacji SOR-u, a częścią diagnostyczną szpitala (pracownia RTG, pracownia tomografii komputerowej) oraz oddziałem wewnętrznym. 
 
Przejście to dostępne będzie jedynie dla personelu. Nie będą mogli z niego swobodnie korzystać pacjenci czy osoby odwiedzające. Dzięki temu zwiększone zostanie bezpieczeństwo epidemiologiczne. Pacjenci, którzy z obszaru segregacji lub z oddziału SOR będą musieli przejść do pracowni diagnostycznych na badania lub udać się na oddziały szpitalne - zrobią to jedynie za zgodą lub w asyście personelu. 

 

 
Źródło: SPZOZ KrotoszynReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl