iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Z powiatu

Przyczepka przygniotła pasażera

2018-08-21 12:03:26

Zdjęcie: Archiwum
Podczas popularnej imprezy motocyklowej, która odbyła się w Krotoszynie, przyczepka przygniotła pasażera. Jest to jedno z kilku zdarzeń, w których w miniony weekend interweniowała policja.

W piątek, 17 sierpnia o godz. 11.00 w Baszkowie, kierująca pojazdem Audi A4 mieszkanka Zdun nieprawidłowo wykonała manewr skrętu w lewo doprowadzając do zderzenia z pojazdem VW Golf. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

 

Dzień później o godz. kilka minut po godz. 13 w Krotoszynie na ul. Koźmińskiej doszło do zdarzenia drogowego. 39–letni mieszkaniec Krotoszyna kierując rowerem w stanie nietrzeźwości (1,11 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu) nie zachował ostrożności i nagle zjechał z chodnika wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Renault. Kierujący pojazdem ciężarowym był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP Krotoszyn.  

 

Tego samego dnia o godz. 15.15 w Kobylinie obywatel Ukrainy kierując samochodem ciężarowym marki Renault nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru cofania, w wyniku czego uderzył w zaparkowany pojazd Audi A6. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

 

Również w sobotę o godz. 18.45 w Krotoszynie na ul. Sportowej na terenie imprezy zamkniętej doszło do zdarzenia. Mieszkaniec Gniezna kierując motocyklem BMW z wózkiem bocznym naruszył zasady bezpieczeństwa. Wykonując gwałtowny manewr doprowadził do przewrócenia się motocykla, który przygniótł pasażera. Kierujący motocyklem był w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,57 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto od kierującego pobrano krew i mocz do badań. Postępowanie prowadzi KPP Krotoszyn.

 

Natomiast w niedzielę, o godz. 19.10 w Kobylinie na ul. Strzeleckiej kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia na skrzyżowaniu ul. Boruty z ul. Strzelecką niezgodnie z przepisami podjął manewr wyprzedzania motorowerzysty. W wyniku zdarzenia 16-letni motorowerzysta został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Postępowanie prowadzi KPP Krotoszyn.

 

 

Źródło: KPP Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet