iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - Biuro Podatkowo-Prawne Casus

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów



Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego






Krotoszyn

Przyznano stypendia burmistrza

2018-09-19 14:14:15

Zdjęcie: krotoszyn.pl
Wczoraj odbyła się uroczysta XVII Gala wręczenia Stypendium Burmistrza Krotoszyna.

Aż 238 uczniów, w tym 102 gimnazjalistów,  otrzymało stypendia za drugie półrocze roku szkolnego 2017/2018.

 

Uczniowie ci wykazali się wysokimi osiągnięciami w nauce.

 

Dodatkowym akcentem uroczystości było uhonorowanie 5 uczniów szkół podstawowych Nagrodą Prezydenta Lions Club Krotoszyn w wysokości 1000 złotych.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA:

 

  1. Paulińska Marta, SP 1 Krotoszyn.
  2. Dąbrowska Maria, SP 1 Krotoszyn.
  3. Karasińska Tatiana, SP 1 Krotoszyn.
  4. Kozłowska Noemi, SP 1, Krotoszyn.
  5. Cepa Maciej, SP 1 Krotoszyn.
  6. Raczkiewicz Mikołaj, SP 1 Krotoszyn.
  7. Szczęsna Maja, SP 1 Krotoszyn.
  8. Jankowska Nikola, SP 3 z OI Krotoszyn.
  9. Rosik Franciszek SP 3 z OI Krotoszyn.
  10. Cwinarowicz Sandra, SP 3 z OI Krotoszyn.
  11. Dzwoniarek Jakub SP 3 z OI Krotoszyn. 
  12. Kaczała Oliwia SP 3 z OI Krotoszyn.
  13. Pospiech Monika SP 3 z OI Krotoszyn.
  14. Bielawny Igor SP 3 z OI Krotoszyn.
  15. Busza Aleksander SP 3 z OI Krotoszyn.
  16. Dziuba Julia SP 3 z OI Krotoszyn.
  17. Kot Katarzyna SP 3 z OI Krotoszyn.
  18. Przekwas Klaudia SP 3 z OI Krotoszyn.
  19. Ptak Amelia SP 3 z OI Krotoszyn.
  20. Robakowska Oliwia SP 3 z OI Krotoszyn.
  21. Snadna Kinga SP 3 z OI Krotoszyn.
  22. Sperzyńska Alicja SP 3 z OI Krotoszyn.
  23. Budziński Igor SP 3 z OI Krotoszyn.
  24. Kulińska Nikola SP 4 Krotoszyn.
  25. Snela Kacper SP 4 Krotoszyn.
  26. Szymańska Marcelina SP 4 Krotoszyn.
  27. Cierniewski Wojciech SP 4 Krotoszyn.
  28. Sroka Mateusz SP 4 Krotoszyn.
  29. Kalak Bartosz SP 4 Krotoszyn.
  30. Pawlik Gabriela SP 4 Krotoszyn.
  31. Czajkowska Amelia SP 4 Krotoszyn.
  32. Michalik Damian SP 4 Krotoszyn.
  33. Waligóra Jakub SP 4 Krotoszyn.
  34. Gabrysiak Zuzanna SP 4 Krotoszyn.
  35. Kuźma Wiktoria SP 4 Krotoszyn.
  36. Ślagowska Nikola SP 4 Krotoszyn.
  37. Glapa Weronika SP 4 Krotoszyn.
  38. Wojtaszek Anna SP 4 Krotoszyn.
  39. Chojnicka Wiktoria SP 4 Krotoszyn.
  40. Deplewska Weronika SP 4 Krotoszyn.
  41. Kaźmierczak Dawid SP 4 Krotoszyn.
  42. Mechedo Maria SP 4 Krotoszyn.
  43. Ruda Natalia SP 4 Krotoszyn.
  44. Mroczek Julia SP 4 Krotoszyn.
  45. Augustyniak Zuzanna SP 4 Krotoszyn.
  46. Gajowczyk Lidia SP 4 Krotoszyn.
  47. Kobylarz Zofia SP 4 Krotoszyn.
  48. Byrdziak Magdalena SP 4 Krotoszyn.
  49. Ignasiak Kacper SP 4 Krotoszyn.
  50. Majchrzak Filip SP 4 Krotoszyn.
  51. Zielichowska Wiktoria SP 4 Krotoszyn.
  52. Andryszewski Aleksander SP 4 Krotoszyn.
  53. Jankowski Jakub SP 4 Krotoszyn.
  54. Kazowska Julia SP 4 Krotoszyn.
  55. Sikora Franciszek SP 5 Krotoszyn.
  56. Gruszka Lidia SP 7 z OI Krotoszyn.
  57. Żurawski Maciej SP 7 z OI Krotoszyn.
  58. Kaźmierczak Weronika SP 7 z OI Krotoszyn.
  59. Drukarczyk Julia SP 7 z OI Krotoszyn.
  60. Kempa Wiktoria SP 7 z OI Krotoszyn.
  61. Kossmann Aurelia SP 7 z OI Krotoszyn.
  62. Krzywonos Nadia SP 7 z OI Krotoszyn.
  63. Muszyński Oliwier SP 7 z OI Krotoszyn.
  64. Pawelczak Wojciech SP 7 z OI Krotoszyn.
  65. Wawrzyniak Kacper SP 7 z OI Krotoszyn.
  66. Kremer Julia SP 7 z OI Krotoszyn.
  67. Wiatrak Hubert SP 7 z OI Krotoszyn.
  68. Frąszczak Kacper SP 7 z OI Krotoszyn.
  69. Kardach Olga SP 7 z OI Krotoszyn.
  70. Król Agata SP 7 z OI Krotoszyn.
  71. Mikołajczyk Wiktoria SP 7 z OI Krotoszyn.
  72. Namysł Oskar SP 7 z OI Krotoszyn.
  73. Ratajczak Anna SP 7 z OI Krotoszyn.
  74. Rejek Aleksander SP 7 z OI Krotoszyn.
  75. Sasin Michał SP 7 z OI Krotoszyn.
  76. Skrzypczak Kamil SP 7 z OI Krotoszyn.
  77. Skrzypczak Weronika SP 7 z OI Krotoszyn.
  78. Wałęsiak Patryk SP 7 z OI Krotoszyn.
  79. Wojtkowiak Piotr SP 7 z OI Krotoszyn.
  80. Borowska Luiza SP 8 z OD Krotoszyn.
  81. Głowacka Maria SP 8 z OD Krotoszyn.
  82. Góralska Alicja SP 8 z OD Krotoszyn.
  83. Kaczmarek Aleksandra SP 8 z OD Krotoszyn.
  84. Kaj Samanta SP 8 z OD Krotoszyn.
  85. Trawińska Sandra SP 8 z OD Krotoszyn.
  86. Żyto Weronika SP 8 z OD Krotoszyn.
  87. Żyto Miłosz SP 8 z OD Krotoszyn.
  88. Jasik Dominika SP 8 z OD Krotoszyn.
  89. Pasek Dominika SP 8 z OD Krotoszyn.
  90. Piaseczna Weronika SP 8 z OD Krotoszyn.
  91. Jarocka Zuzanna SP 8 z OD Krotoszyn.
  92. Karwik Tomasz SP 8 z OD Krotoszyn.
  93. Mańkowska Amelia SP 8 z OD Krotoszyn.
  94. Żyto Agata SP 8 z OD Krotoszyn.
  95. Pęcak Paweł SP 8 z OD Krotoszyn.
  96. Strugała Alicja SP 8 z OD Krotoszyn.
  97. Brykczyńska Magda SP 8 z OD Krotoszyn.
  98. Miękus Alicja SP 8 z OD Krotoszyn.
  99. Skrzypczak Karolina SP 8 z OD Krotoszyn.
  100. Forycka Alicja SP 8 z OD Krotoszyn.
  101. Kaczmarek Kinga SP 8 z OD Krotoszyn.
  102. Kosińska Natalia SP 8 z OD Krotoszyn.
  103. Maszkowska Sandra SP 8 z OD Krotoszyn.
  104. Niedziela Aleksandra SP 8 z OD Krotoszyn.
  105. Pługowski Filip SP 8 z OD Krotoszyn.
  106. Ruszczak Karolina SP 8 z OD Krotoszyn.
  107. Talaga Natalia SP 8 z OD Krotoszyn.
  108. Tomczyk Adriana SP 8 z OD Krotoszyn.
  109. Zaborniak Olivia SP 8 z OD Krotoszyn.
  110. Łagoda Kamil SP Benice.
  111. Łagoda Zuzanna SP Benice.
  112. Ratajczyk Oliwia SP Benice.
  113. Wyduba Zuzanna SP Benice.
  114. Miernicki Aleksander SP Benice.
  115. Kostka Blanka SP Benice.
  116. Krzyżaniak Szymon SP Benice.
  117. Marek Julita SP Benice.
  118. Kostka Tomasz SP Chwaliszew.
  119. Zmyślony Kamil SP Gorzupia.
  120. Frala Aleksandra SP Kobierno.
  121. Huta Martyna SP Lutogniew.
  122. Rak Piotr SP Lutogniew.
  123. Perek Kacper SP Lutogniew.
  124. Frąckowiak Mateusz SP Lutogniew.
  125. Szymczak Kornelia SP Lutogniew.
  126. Szymański Mikołaj SP Lutogniew.
  127. Konarczak Hubert SP Lutogniew.
  128. Jędrulak Jagoda SP Orpiszew.
  129. Chmielarz Krystian SP Orpiszew.
  130. Dziuba Jakub SP Orpiszew.
  131. Brylewska Eliza SP Roszki.
  132. Sikora Jagoda SP Roszki.
  133. Poczta Natalia SP Roszki.
  134. Świerblewski Kacper SP Roszki.
  135. Wróbel Magdalena SP Świnków.
  136. Robaczyk Jakub Chrześcijańska SP.

 

GIMNAZJUM:

 

  1. Kaczmarek Maria G 1 Krotoszyn.
  2. Politowicz Aleksandra G 1 Krotoszyn.
  3. Pietraszewska Aleksandra G 1 Krotoszyn.
  4. Sobański Maciej G 1 Krotoszyn.
  5. Śnieciński Arkadiusz G 1 Krotoszyn.
  6. Idziorek Dorota G 1 Krotoszyn.
  7. Lewandowska Wiktoria G 1 Krotoszyn.
  8. Siudy Maria G 1 Krotoszyn.
  9. Szymańska Rozalia G 2 Krotoszyn.
  10. Walczak Julia G 2 Krotoszyn.
  11. Fila Wiktoria G 2 Krotoszyn.
  12. Pająk Aleksandra G 2 Krotoszyn.
  13. Sikora Marcin G 2 Krotoszyn.
  14. Kalak Jan G 2 Krotoszyn.
  15. Woźniak Jagoda G 2 Krotoszyn.
  16. Wasielewska Zuzanna G 2 Krotoszyn.
  17. Obst Krystian G 2 Krotoszyn.
  18. Drygas Wiktoria G 2 Krotoszyn.
  19. Reising Michalina G 3 Krotoszyn.
  20. Kmiecik Kinga G 3 Krotoszyn.
  21. Wróbel Patrycja G 3 Krotoszyn.
  22. Golis Aleksandra G 3 Krotoszyn.
  23. Jagodzińska Katarzyna G 3 Krotoszyn.
  24. Tomza Magdalena G 3 Krotoszyn.
  25. Gilicka Marcelina G 3 Krotoszyn.
  26. Grzempowska Gabriela G 3 Krotoszyn.
  27. Krzywonos Jessica G 3 Krotoszyn.
  28. Murawska Bogumiła G 3 Krotoszyn.
  29. Piduch Aleksandra G 3 Krotoszyn.
  30. Tomczyk Weronika G 3 Krotoszyn.
  31. Szymczak Daria G 3 Krotoszyn.
  32. Panek Olga G 3 Krotoszyn.
  33. Naskrętska Kinga G 3 Krotoszyn.
  34. Król Bartosz G 3 Krotoszyn.
  35. Pietruszewski Miłosz G 3 Krotoszyn.
  36. Krzywonos Zofia G 4 Krotoszyn.
  37. Szczuraszek Dariusz G 4 Krotoszyn.
  38. Nabzdyk Zuzanna G 4 Krotoszyn.
  39. Baran Jakub G 4 Krotoszyn.
  40. Konrady Natalia G 4 Krotoszyn.
  41. Guzior Paulina G 4 Krotoszyn.
  42. Majchrzak Sabina G 4 Krotoszyn.
  43. Mendyka Gabriela G 4Krotoszyn.
  44. Klotzek Kamil G 4 Krotoszyn.
  45. Krakowska Agnieszka G 4 Krotoszyn.
  46. Nowak Antonina G 4 Krotoszyn.
  47. Pogoda Klaudia G 4 Krotoszyn.
  48. Skrzypek Julia G 4 Krotoszyn.
  49. Wiśniewska Zuzanna G 4 Krotoszyn.
  50. Maćkowiak Julia G 4 Krotoszyn.
  51. Berek Bogna G 4 Krotoszyn.
  52. Ziółkowski Mateusz G 4 Krotoszyn.
  53. Marszałek Matylda G 4 Krotoszyn.
  54. Nadstawska Weronika G 4 Krotoszyn.
  55. Ryfa Julia G 4 Krotoszyn.
  56. Gąsiorkiewicz Zuzanna G 4 Krotoszyn.
  57. Jakubek Przemysław G 4 Krotoszyn.
  58. Rejek Alicja G 4 Krotoszyn.
  59. Strzelczyk Natalia G 4 Krotoszyn.
  60. Witkowska Anna G 4 Krotoszyn.
  61. Długa Zuzanna G 4 Krotoszyn.
  62. Kowalska Paulina G 4 Krotoszyn.
  63. Kwiatkowska Julia G 4 Krotoszyn.
  64. Głód Michał G 4 Krotoszyn.
  65. Willak Aleksandra G 4 Krotoszyn.
  66. Szcześniak Antoni G 4 Krotoszyn.
  67. Kabat Jakub G 4 Krotoszyn.
  68. Kalak Zuzanna G 5 Krotoszyn.
  69. Głodas Wiktor G 5 Krotoszyn.
  70. Biegańska Maria G 5 Krotoszyn.
  71. Waliszewska Monika G 5 Krotoszyn.
  72. Klepacka Zuzanna G 5 Krotoszyn.
  73. Konarska Amelia G 5 Krotoszyn.
  74. Ochmann Zuzanna G 5 Krotoszyn.
  75. Wosiek Oliwia G 5 Krotoszyn.
  76. Bartosz Agnieszka G 5 Krotoszyn.
  77. Frankiewicz Martyna G 5 Krotoszyn.
  78. Jasiak Gabriela G 5 Krotoszyn.
  79. Selwat Julia G 5 Krotoszyn.
  80. Grabowiecka Joanna G 5 Krotoszyn.
  81. Dutkowiak Kinga G 5 Krotoszyn.
  82. Rydz Zuzanna G 5 Krotoszyn.
  83. Kościółek Mateusz G Benice.
  84. Walczak Lidia G Benice.
  85. Brylewska Anastazja G Benice.
  86. Gręda Barbara G Benice.
  87. Tomczyk Michalina G Benice.
  88. Błaszyk Aleksandra G Benice.
  89. Krystek Agata G Benice.
  90. Skrzypczak Katarzyna G Chwaliszew.
  91. Krzyżanowski Filip G Chwaliszew.
  92. Jankowska Dominika G Chwaliszew.
  93. Tarnowska Daria G Chwaliszew.
  94. Gmurowski Mateusz G Orpiszew.
  95. Rogala Jakub G Orpiszew.
  96. Janiak Viktoria NG.
  97. Grząka Kamila NG.
  98. Czech Krzysztof NG.
  99. Kręc Samuel NG.
  100. Kaj Julianna NG.
  101. Brykczyński Wiktor NG.
  102. Przewoźny Jan NG.

 

 

 




Fotorelacja


Źródło: krotoszyn.pl


Reklama - Centrum Rolno-Ogrodnicze w Krotoszynie - Centnas


Reklama - Serwis felg - prostowanie, spawanie i odnowa
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecie





iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet