iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Sobota
23
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn

PUP Krotoszyn na podium!

2018-05-04 07:04:00

Województwo Wielkopolskie postanowiło docenić potencjał powiatowych urzędów pracy ze swojego terenu, szczególnie tych wyróżniających się w działaniach z zakresu szeroko rozumianej lokalnej polityki rynku pracy.

Zarząd Województwa, we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu, wyłonił trzech „Liderów wykorzystania środków na aktywizację – aktywne powiatowe urzędy pracy z terenu województwa wielkopolskiego”.  

 

Inicjatywa Samorządu Wojewódzkiego miała na celu promocję efektywności i zaangażowania, jakie wykazują urzędy pracy w codziennej pracy na rzecz przeciwdziałania bezrobociu i niwelowania jego negatywnych skutków, poprzez różnorakie instrumenty aktywizujące, często wymagające pozyskiwania dodatkowych środków finansowych. Ocenie poddano zatem wyniki działalności wszystkich PUP-ów w Wielkopolsce, w latach 2014 – 2017, czyli przez ostatnie cztery lata.

 

Wielkim wydarzeniem i niewątpliwym sukcesem jest uplasowanie się Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie w gronie najlepszych, na podium, bo na trzecim miejscu. Wyżej znalazły się tylko: urząd pracy z Kępna oraz PUP z Jarocin (2 m.).

 

23 kwietnia odbyła się uroczysta sesja Sejmiku Województwa, podczas której Małgorzata Grzempowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie wraz z Pawłem Radojewskim, wicestarostą powiatu odebrali list gratulacyjny, z rąk Zofii Szalczyk, przewodniczącej Sejmiku oraz Wojciecha Jankowiaka, wicemarszałka województwa.

Przewodnicząca w swej wypowiedzi podkreśliła wagę działalności powiatowych struktur wchodzących w skład Publicznych Służb Zatrudnienia oraz ich niewątpliwy wkład w dobrą kondycję regionalnego rynku pracy w Wielkopolsce. Samorząd Województwa przeznaczył też środki finansowe na nagrody dla Liderów.

Warty podkreślenie jest fakt, iż konkurencja ocenianych instytucji była bardzo duża, gdyż to właśnie wiele wielkopolskich urzędów pracy, w corocznych rankingach efektywności, dokonywanych przez Resort Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, zajmuje czołowe lokaty, uzyskując wysokie noty. Tym bardziej cieszy pozycja krotoszyńskiego urzędu.  

- To sukces wypracowany nie tylko przez Urząd Pracy ale również  wszystkich współpracujących pracodawców oraz  osoby bezrobotne korzystające z wsparcia PUP - mówi M. Grzempowska, szefowa krotoszyńskiego pośredniaka.

 
Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!