iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Niedziela
18
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Krotoszyn

PUP Krotoszyn na podium!

2018-05-04 07:04:00

Województwo Wielkopolskie postanowiło docenić potencjał powiatowych urzędów pracy ze swojego terenu, szczególnie tych wyróżniających się w działaniach z zakresu szeroko rozumianej lokalnej polityki rynku pracy.

Zarząd Województwa, we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu, wyłonił trzech „Liderów wykorzystania środków na aktywizację – aktywne powiatowe urzędy pracy z terenu województwa wielkopolskiego”.  

 

Inicjatywa Samorządu Wojewódzkiego miała na celu promocję efektywności i zaangażowania, jakie wykazują urzędy pracy w codziennej pracy na rzecz przeciwdziałania bezrobociu i niwelowania jego negatywnych skutków, poprzez różnorakie instrumenty aktywizujące, często wymagające pozyskiwania dodatkowych środków finansowych. Ocenie poddano zatem wyniki działalności wszystkich PUP-ów w Wielkopolsce, w latach 2014 – 2017, czyli przez ostatnie cztery lata.

 

Wielkim wydarzeniem i niewątpliwym sukcesem jest uplasowanie się Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie w gronie najlepszych, na podium, bo na trzecim miejscu. Wyżej znalazły się tylko: urząd pracy z Kępna oraz PUP z Jarocin (2 m.).

 

23 kwietnia odbyła się uroczysta sesja Sejmiku Województwa, podczas której Małgorzata Grzempowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie wraz z Pawłem Radojewskim, wicestarostą powiatu odebrali list gratulacyjny, z rąk Zofii Szalczyk, przewodniczącej Sejmiku oraz Wojciecha Jankowiaka, wicemarszałka województwa.

Przewodnicząca w swej wypowiedzi podkreśliła wagę działalności powiatowych struktur wchodzących w skład Publicznych Służb Zatrudnienia oraz ich niewątpliwy wkład w dobrą kondycję regionalnego rynku pracy w Wielkopolsce. Samorząd Województwa przeznaczył też środki finansowe na nagrody dla Liderów.

Warty podkreślenie jest fakt, iż konkurencja ocenianych instytucji była bardzo duża, gdyż to właśnie wiele wielkopolskich urzędów pracy, w corocznych rankingach efektywności, dokonywanych przez Resort Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, zajmuje czołowe lokaty, uzyskując wysokie noty. Tym bardziej cieszy pozycja krotoszyńskiego urzędu.  

- To sukces wypracowany nie tylko przez Urząd Pracy ale również  wszystkich współpracujących pracodawców oraz  osoby bezrobotne korzystające z wsparcia PUP - mówi M. Grzempowska, szefowa krotoszyńskiego pośredniaka.

 
Fotorelacja


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet