iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Koźmin Wlkp.

Radni dołożyli strażakom...

2019-04-19 08:04:00

Zdjęcie: kozminwlkp.pl
Rada Miejska w Koźminie Wlkp., na ostatniej sesji, dołożyła strażakom z OSP - 75 tys. zł do zakupu średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. W sumie wkład gminy wyniósł 200 tys. zł. Czy to wystarczy?

Rada Miejska spotkała się na nadzwyczajnej sesji. Jej celem było dołożenie 75 tys. zł z gminnej kasy na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Koźmin Wielkopolski. Samochód, który dotychczas służy koźmińskim strażakom ma już 15 lat. A trzeba dodać, że ta jednostka, funkcjonuje w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Obecnie pojawiła się szansa na nowy wóz strażacki dla miejscowej jednostki.

 W tegorocznym budżecie gminy radni zapisali kwotę 125 tys. zł dofinansowania na zakup lekkiego wozu strażackiego. W związku z nieprzyznaniem pieniędzy na to auto przez Zarząd Wojewódzki ZOSP RP w Poznaniu, na poziomie lokalnym zapadła decyzja o dalszych staraniach o nowy wóz strażacki.

W ostatnich tygodniach OSP Koźmin Wielkopolski wystąpiło z wnioskiem do Komendanta Głównego o zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki. Warunkiem zakwalifikowania się na sfinansowanie takiego samochodu jest wkład własny jednostki w wysokości 200 tys. zł.

 

Podejmując uchwałę na ostatniej sesji, radni zabezpieczyli koźmińskim strażakom tzw. wkład własny. Pozostaje tylko czekać cierpliwie, jak będzie decyzja władz centralnych straży i czy marzenia o nowym wozie staną się realne.

 

 
Źródło: kozminwlkp.plReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl