iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - Centrum Rolno Ogrodnicze w Krotoszynie

Reklama - Sprzedam mieszkanie
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama internetowa w gazecie
Czwartek
25
kwiecień
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
29
30

Reklama internetowa w gazecie
Zapasy

Radosław Baran wraca do treningów

2019-02-11 13:30:19

Zdjęcie: LKS Ceramik
LKS Ceramik Krotoszyn opublikował komunikat dotyczący swojego zawodnika Radosława Barana. Przypomnijmy, iż 3 października 2017 r. w organizmie olimpijczyka wykryto substancje zabronione. Krotoszynianin odwołał się jednak od tej decyzji.

Poniżej treść komunikatu LKS Ceramik:

W związku z ciągłym ogromnym zainteresowaniem środowiska sportowego, opinii publicznej oraz przedstawicieli mediów, sprawą naruszenia przepisów antydopingowych przez Naszego wychowanka zawodnika Radosława Barana, informujemy, że Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim, przychylił się do odwołania zawodnika, co oznacza, że począwszy od dnia 9 lutego 2019 r. Radosław Barana, został odwieszony i obecnie może w pełni korzystać z przysługujących mu praw zawodnika, a co za tym idzie kontynuować swoją karierę sportową. 
W dniu 3 października 2017 r. krajowa agencja antydopingowa POLADA w organizmie Radosława Barana wykryła substancje zabronione (substancje zabronione wyłącznie w trakcie zawodów). Panel Dyscyplinarny I i II instancji POLADA uznał, że do naruszenia przepisów antydopingowych doszło w sposób nieświadomy oraz niecelowy i w konsekwencji wymierzył Radosławowi Baranowi karę 2 lat wykluczenia. 
Nasz zawodnik, przy pełnym wsparciu trenerów macierzystego klubu, przedstawicieli Polskiego Związku Zapaśniczego oraz mając na uwadze obronę swojego dobrego imienia, za pośrednictwem mecenasa Łukasza Klimczyka z kancelarii specjalizującej się w postępowaniach antydopingowych, skorzystał z przysługującego mu środka odwoławczego i skierował sprawę do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim. W treści odwołania Radosław Baran, przedstawił okoliczności potwierdzające wystąpienie po jego stronie, braku istotnej winy w stosunku do naruszonego przepisu antydopingowego. 
Trybunał, po rozpoznaniu odwołania, podzielił stanowisko Radosława Barana, dając przy tym wiarę złożonym przez niego wyjaśnieniom, dzięki czemu uznano, że wina Naszego zawodnika jest niska. W konsekwencji Trybunał postanowił uchylić zaskarżoną decyzje Panelu Dyscyplinarnego POLADA i skrócić karę do 15 miesięcy, a więc de facto do okresu w jakim Radosław Baran, pozostawał tymczasowo zawieszony przez okres rozpatrywania sprawy. Orzeczenie Trybunału oznacza, że Nasz zawodnik może niezwłocznie wrócić do przygotowań i dalszego współzawodnictwa sportowego. 
Informujemy, iż zawodnik obecnie jest już w trakcie procesu przygotowawczego do sezonu sportowego, tak by jak najszybciej to tylko możliwe wrócić na matę i osiągać kolejne sukcesy sportowe dla Naszego Klubu oraz Polski.

 

 Źródło: LKS CeramikReklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plReklama - Pralnia LAGUNA Łukasz Kaczmarek
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!