iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Straż pożarna

Samochód rozpadł się na dwie części

2019-08-07 08:08:00

Zdjęcie: JRG PSP Krotoszyn
Na trasie Starkówiec - Łagiewniki doszło do dachowania samochodu osobowego. Pojazd rozpadł się na dwie części.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, kilkanaście minut po północy. Służby ratunkowe zostały powiadomione o dachowaniu samochodu osobowego oraz możliwym potrąceniu motocyklisty w tym zdarzeniu.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażaków, Kierujący Działaniami Ratowniczymi przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że samochód osobowy zjechał poza obręb jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd rozpadł się na dwie części i pozostał na dachu w polu. Kierowca samochodu marki BMW samodzielnie opuścił uszkodzony środek transportu. Równocześnie z Jednostkami Ochrony Przeciwpożarowej na miejsce dotarły służby medyczne oraz  funkcjonariusze Policji.

 

Działania straży pożarnej w pierwszej fazie polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca wypadku. Z uwagi na otrzymaną informację o rzekomym potrąceniu motocyklisty przez pojazd osobowy strażacy oraz funkcjonariusze Policji przeszukali pobliski teren, nie odnajdując innych uczestników zdarzenia. Zespół Ratownictwa Medycznego po wykonaniu badań w karetce pogotowia podjął decyzję o przetransportowaniu kierowcy do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez funkcjonariuszy Policji z jezdni usunięto elementy karoserii samochodowej oraz płyny eksploatacyjne. Na tym działania zakończono i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania. Interwencja straży pożarnej trwała łącznie 1 godzinę i 54 minuty.

 

Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz  pojazdy z jednostek OSP Zalesie Wielkie oraz OSP Kobylin.

 
Fotorelacja


Źródło: KP PSP Krotoszyn/asp. Mateusz DymarskiReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl