iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Staniew

Samochód uderzył w drzewo, ranni zabrani do szpitala

2019-08-07 11:08:00

Zdjęcie: JRG PSP Krotoszyn
W Staniewie samochód osobowy marki Volkswagen Polo uderzył w drzewo. Osoby podróżujące pojazdem zostały przewiezione do szpitala.

W niedzielę 4 sierpnia 2019 roku o godzinie 04:44  do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło kolejne zgłoszenie o wypadku drogowym, tym razem w Staniewie (gm. Koźmin Wielkopolski).

 

Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia zadysponował jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz  zastęp z jednostki OSP Koźmin Wielkopolski.

 

Samochód osobowy zjechał poza obręb jezdni i uderzył dwukrotnie w przydrożne drzewo. W momencie przybycia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej na miejsce zdarzenia pojazd znajdował się poza jezdnią w rowie. Osoby podróżujące samochodem marki VW Polo samodzielnie opuściły środek transportu i znajdowały się pod opieką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejscu obecni byli również funkcjonariusze Policji.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz uszkodzonego w wyniku zderzenia z drzewem pojazdu. Kierownik ZRM po przebadaniu uczestników wypadku podjął decyzję o przetransportowaniu poszkodowanych do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję ratownicy usunęli z jezdni elementy karoserii samochodowej oraz płyny eksploatacyjne. Uszkodzony pojazd został zabrany przez pomoc drogową. Na tym działania zakończono i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania. Interwencja straży pożarnej trwała łącznie 2 godziny i 46 minut.

 
Fotorelacja


Źródło: KP PSP Krotoszyn/asp. Mateusz DymarskiReklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl