iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - Biuro Podatkowo-Prawne Casus

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Krotoszyn

Schola Cantorum w Galerii

2018-02-23 12:47:48

Zdjęcie: kok.krotoayn.pl - "Artifex"
Czterdziesta, jubileuszowa Schola Cantorum po raz kolejny zawita do Krotoszyna. To już dziś w Galerii Refektarz! Wstęp wolny.

Schola Cantorum to Festiwal Muzyki Dawnej organizowany przez Kaliskie Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży "Schola Cantorum", w tym roku festiwal wyjątkowy z uwagi na piękny jubileusz 40 edycji, ale również dzięki Patronatowi Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918-2018.

 

W ramach festiwalu odbędzie się, przede wszystkim, konkurs zespołów muzyki dawnej, na który zgłosiło się wiele zespołów z całego kraju, a także 23 Ogólnopolski Konkurs „Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną”, koncert inauguracyjny, koncerty towarzyszące, koncert galowy, warsztaty plastyczne i muzyczne oraz spotkania.

 

Krotoszyńską częścią festiwalu będzie koncert towarzyszący w Galerii Refektarz Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, w piątek 23 lutego o godz. 18:00. Wystąpią: Zespół "CANTUS MARIAE" z Malborka pod kierunkiem Marii Seibert oraz Zespół Muzyki Dawnej "ARS DECORUM" z Białegostoku pod kierunkiem Joanny Mytnik. Wstęp na koncert jest bezpłatny - zachęcamy jednak do wcześniejszego przybycia z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w Refektarzu.

 

W ramach festiwalu w korytarzu Galerii Refektarz będzie można obejrzeć nagrodzone w ubiegłych latach prace plastyczne nadesłane na konkurs plastyczny „Twórczość plastyczna inspirowana muzyką dawną”, którego 23 już edycja zostanie rozstrzygnięta w środę 21 lutego w Kaliszu.

 

Warty zauważenia jest również występ naszego krotoszyńskiego zespołu wykonującego repertuar muzyki dawnej czyli zespołu "ARTIFEX" pod kierunkiem Grzegorza Polańskiego, który wystąpił na ubiegłorocznej 39. Scholi Cantorum po raz pierwszy i zdobył wyróżnienie jury. "ARTIFEX" zagra w tym samym dniu co koncert w Krotoszynie, a gościć ich będzie ostrowskie Forum Synagoga.

Źródło: kok.krotoszyn.pl


Reklama - Centrum Rolno-Ogrodnicze w Krotoszynie - Centnas


Reklama - Serwis felg - prostowanie, spawanie i odnowa
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet