iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Krotoszyn

Sezon rowerowy 2019 otwarty!

2019-01-04 10:11:26

Zdjęcie: Antoni Azgier
Tradycyjnie członkowie Klubu Turystyki Rowerowej „Peleton” wyruszyli w Nowy Rok na przejażdżkę. Niestety, wietrzna i deszczowa pogoda nie zachęcała do rowerowych eskapad, stąd na krotoszyńskim Rynku zjawiło się trzech rowerzystów: Jasiu Grząka, Robert Radajewski i Antoni Azgier.

Relacja Antoniego Azgiera:

Pogoda niepewna, więc robimy fotę i ruszamy ścieżką rowerową do Zdun. Zaczyna padać, a porywisty czołowy wiatr sprawia nam trochę kłopotu. Po mozolnej walce z deszczem i wiatrem wreszcie dojeżdżamy do Zdun. Ulga, bo zmieniamy kierunek jazdy i teraz wiatr mamy w plecy. Wcześniej ustaliliśmy, że w związku ze 100. rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego odwiedzimy szaniec powstańczy na Borownicy. Tam skręcamy zgodnie z tablicą kierunkową w kierunku szańca. Tuż przed szańcem droga fatalna, aż strach jechać na rowerze, takie błoto. Kiedyś wyczytałem w lokalnej gazecie, że gmina Zduny i Starostwo Powiatowe miały zrobić wspólnie dobry dojazd do szańca oraz szałas z nowymi ławkami. Niestety, nic z tych planów nie wyszło, a teraz po hucznych obchodach trudno liczyć na realizację tych dawnych zamierzeń. A szkoda, bo po zrobieniu fotek szybko musieliśmy uciekać z powodu intensywnego deszczu. W planie mieliśmy zatrzymać się na leśnym parkingu koło studni św. Marcina, ale z powodu fatalnej pogody zrezygnowaliśmy tego pomysłu i zatrzymaliśmy się przy gościńcu Światełko. Przejechaliśmy gruntową drogą około 1 km, ale nasze rowery i buty wyglądają na opłakane. Po powrocie do domu będzie trochę roboty z ich czyszczeniem.

Po odpoczynku ruszamy do Krotoszyna. Na szczęście przestało padać, ale wiatr dalej dość silny towarzyszył nam aż na krotoszyński Rynek. Jeszcze parę fotek przy świątecznych dekoracjach na Rynku i dziękujemy sobie za wspólną jazdę. I to był ostatni moment przed kolejną jeszcze mocniejszą porcją deszczu.

 

Źródło: Antoni Azgier


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet