iKarotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


czytaj dalej

Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
czytaj dalej

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
czytaj dalej


czytaj dalej

czytaj dalej


czytaj dalej

Środa
17
styczeń
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PUP Krotoszyn

Smart Sab czyli szukanie pracy nie może być prostsze

2017-01-16 14:01:00

Zdjęcie: smartsab.netlandgroup.pl
Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie uruchomił aplikację o nazwie Smart Sab, która zdecydowanie ułatwi znalezienie pracy zarówno przez osoby zarejestrowane w pośredniaku, jak i te nie będące klientami PUP-u.

Aplikacja jest dostępna na komputery z systemem operacyjnym Windows oraz urządzenia przenośne typu tablet i smarftony z Androidem. Wówczas należy ją pobrać ze Sklepu Play. Do działania aplikacji potrzebne jest jedynie połączenie z Internetem.

 

Niebawem rozpocznie się akcja promująca system. Póki co, PUP w Krotoszynie jest w gronie sześciu w Polsce, które go wdrożyły. Jest on dedykowany wszystkim, którzy poszukują lub zamierzają zmienić pracę. W systemie na razie znajdują się oferty, które trafiły do krotoszyńskiego urzędu oraz te z pozostałych pięciu. Są jednak przymiarki, aby podpiąć także popularne portale, które zamieszczają oferty pracy. Wówczas będzie to jeszcze lepsze narzędzie do szybkiego „namierzenia” swojego przyszłego pracodawcy.

 

Interfejs jest bardzo przyjazny i intuicyjny, a zlokalizowanie ofert na mapie pozwala od razu wybrać te, które znajdują się najbliżej naszego miejsca zamieszkania. System pozwala na aplikowanie bezpośrednio do pracodawcy lub poprzez urząd. Ponadto widoczne są szczegóły oferty, którą można wydrukować lub wysłać na e-maila.

Z systemu można korzystać po zalogowaniu, wówczas daje on jeszcze wiele możliwości.

 Galeria Krotoszyńska Zaprasza!


czytaj dalej


LOMBARD SMOK

czytaj dalejZamów taxi w Krotoszynie
sławomir Glód


Blog - Maciej R. Hoffmann
Dyżur Aptek w Krotoszynie
Miejsce na reklame