iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


AUTOPROMOCJA - Zamów reklamę internetową! na iKrotoszyn.pl


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama internetowa w gazecie
Środa
24
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
29
Z powiatu

Śmieci w centrum miasta

2019-01-03 14:01:00

1 stycznia nastąpiła zmiana harmonogramu wywozu śmieci na terenie obsługiwanym przez EKO Siódemkę. Tymczasem niektórzy mieszkańcy uważają, że nie zostali o tym poinformowani. Stąd, choćby na ulicy Piastowskiej w Krotoszynie stoją kubły pełne śmieci, które od wczoraj czekają na opróżnienie. Planowany wywóz nastąpi jednak dopiero za tydzień...

- Czy zauważyliście że Krotoszyn w śmieciach jest pogrążony? Nikt nie został poinformowany o zmianach harmonogramu, którego nikt nie dostarczył, a niektórzy ludzie nie mają Internetu (na stronie internetowej EKO Siódemki został zamieszczony - przyp. red.). Piastowska, Piekarska, Kościuszki... Słyszę nawet, że w różnych rejonach Krotoszyna jest tak samo... - pisze do nas jeden z Czytelników, mieszkaniec ulicy Piastowskiej. Według harmonogramu z 2018 roku odpady zmieszane z tej ulicy powinny być wywiezione wczoraj. Nie zostały, więc pełne kubły wciąż stoją na tej i na sąsiednich ulicach w centrum miasta.

Faktycznie. 1 stycznia nastąpiła zmiana harmonogramu wywozu śmieci. - Mieszkańcy zostali o tym poinformowani - stwierdza Ewa Obal, przewodnicząca zarządu Związku Międzygminnego EKO Siódemka. - Taka informacja była na kartkach, które mieszkańcy otrzymali wraz z informacją o pojemnikach na popiół i odpady zielone - dodaje. Nie był to jednak nowy harmonogram, bo ten został zamieszczony na stronie EKO Siódemki dopiero 31 grudnia. - Wczoraj podpisaliśmy umowę na wywóz śmieci w tym roku. Stąd nowy harmonogram trafi do mieszkańców w wersji papierowej na początku stycznia - wyjaśnia E. Obal. Obecnie wszystkie odpady, także zmieszane są odbierane z gospodarstw co dwa tygodnie.

 

Wspomniane pojemniki na popiół trafią do mieszkańców do końca stycznia i wówczas należy już z nich korzystać. Z kolei kubły na odpady zielone zostaną dostarczone do końca marca.

 
Fotorelacja
Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Reklama - Intermarche Krotoszyn - SupermarketReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!