iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Z powiatu

Śmieci w centrum miasta

2019-01-03 14:01:00

1 stycznia nastąpiła zmiana harmonogramu wywozu śmieci na terenie obsługiwanym przez EKO Siódemkę. Tymczasem niektórzy mieszkańcy uważają, że nie zostali o tym poinformowani. Stąd, choćby na ulicy Piastowskiej w Krotoszynie stoją kubły pełne śmieci, które od wczoraj czekają na opróżnienie. Planowany wywóz nastąpi jednak dopiero za tydzień...

- Czy zauważyliście że Krotoszyn w śmieciach jest pogrążony? Nikt nie został poinformowany o zmianach harmonogramu, którego nikt nie dostarczył, a niektórzy ludzie nie mają Internetu (na stronie internetowej EKO Siódemki został zamieszczony - przyp. red.). Piastowska, Piekarska, Kościuszki... Słyszę nawet, że w różnych rejonach Krotoszyna jest tak samo... - pisze do nas jeden z Czytelników, mieszkaniec ulicy Piastowskiej. Według harmonogramu z 2018 roku odpady zmieszane z tej ulicy powinny być wywiezione wczoraj. Nie zostały, więc pełne kubły wciąż stoją na tej i na sąsiednich ulicach w centrum miasta.

Faktycznie. 1 stycznia nastąpiła zmiana harmonogramu wywozu śmieci. - Mieszkańcy zostali o tym poinformowani - stwierdza Ewa Obal, przewodnicząca zarządu Związku Międzygminnego EKO Siódemka. - Taka informacja była na kartkach, które mieszkańcy otrzymali wraz z informacją o pojemnikach na popiół i odpady zielone - dodaje. Nie był to jednak nowy harmonogram, bo ten został zamieszczony na stronie EKO Siódemki dopiero 31 grudnia. - Wczoraj podpisaliśmy umowę na wywóz śmieci w tym roku. Stąd nowy harmonogram trafi do mieszkańców w wersji papierowej na początku stycznia - wyjaśnia E. Obal. Obecnie wszystkie odpady, także zmieszane są odbierane z gospodarstw co dwa tygodnie.

 

Wspomniane pojemniki na popiół trafią do mieszkańców do końca stycznia i wówczas należy już z nich korzystać. Z kolei kubły na odpady zielone zostaną dostarczone do końca marca.

 
Fotorelacja
Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet