iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Reklama - Wynajem busów i lawet - tel. +48 601-855-910
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym

Autopromocja zakładki informatora ślubnego


Wracamy do tematu

Śmieci wciąż stoją, aplikacja mobilna bez nowego harmonogramu

2019-01-05 09:01:00

Zdjęcie: screen ecoharmonogram - 04.01.2019 r.
Nie milkną echa po naszym artykule "Śmieci w centrum miasta". Do naszej redakcji docierają coraz to nowe informacje związane ze stojącymi na ulicach pojemnikami pełnymi odpadów. A wszystko związane jest ze zmianą harmonogramu wywozi śmieci.

Jeden z naszych Czytelników zwrócił uwagę na aplikację mobilną, do której przekierowanie znajduje się na stronie internetowej EKO Siódemki, a która - między innymi - ma służyć do sprawdzenia aktualnego harmonogramu wywozu odpadów przez mieszkańców Związku Międzygminnego. Niestety, ci którzy nawet chcieliby zapoznać się z nowym terminarzem, nie mogą tego zrobić, bowiem kalendarz odbioru śmieci w tej aplikacji kończy się na grudniu 2018 roku.

A warto po raz kolejny dodać, że harmonogram uległ poważnej modyfikacji, bowiem odpady zmieszane od tego roku odbierane są od mieszkańców co dwa, a nie jak to było dotychczas, co tydzień. Być może zabrakło szerszej informacji, być może warto było nie szczędzić budżetu na szerszą kampanię informacyjną... Co prawda Ewa Obal, przewodnicząca zarządu Związku Międzygminnego EKO Siódemka, stwierdza na naszych łamach, że taka informacja trafiła do mieszkańców (możesz przeczytać o tym tutaj), to najwyraźniej nie dotarła ona do naszych Czytelników. A przynajmniej nie do wszystkich, o czym świadczą chociażby komentarze na naszym fanpage'u pod artykułem "Śmieci w centrum miasta". A te, jak możemy zauważyć, stoją nie tylko w okolicy Rynku w Krotoszynie, a także na ulicach w wielu innych miejscach.

 

Przypominamy więc po raz kolejny, nieco wyręczając EKO Siódemkę, że aktualny harmonogram znajduje się na stronie internetowej tego związku, a w najbliższych dniach trafi do gospodarstw także wersja papierowa.

 Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - intermarche


sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieLOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet