iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Poniedziałek
19
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Krotoszyn - Kalisz

SP 4 najlepsza w Południowej Wielkopolsce!

2018-01-23 07:01:00

W piątek, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną Książnicy Pedagogicznej im. Alfonsa Parczewskiego w Kaliszu. Dotyczył on Powstania Wielkopolskiego. Znakomicie w nim wypadli uczniowie krotoszyńskiej SP 4.

Był to konkurs na Projekt Multimedialny dotyczący Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 pod nazwą "Wielkopolsko, czy spadnie na nas wolność" przeznaczony dla uczniów klas VII szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Trzyosobowe drużyny z poszczególnych szkół miały przygotować prezentację multimedialną, film, bądź montaż słowno–muzyczny poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu, a w szczególności związanymi z nim miejscami, osobami i wybranymi epizodami.
 
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie - Julka, Ania i Martyna – reprezentujące klasy siódme, wystąpiły w filmie pt. "Krotoszyn pamięta o powstańcach wielkopolskich".
Na gali wręczenia nagród, wśród zaproszonych gości byli: Marzena Wodzińska – marszałek Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, wizytatorzy delegatury kaliskiego kuratorium, dyrektorzy bibliotek pedagogicznych z rejonu byłego województwa kaliskiego oraz władze miasta. Wręczanie nagród uświetnił chór szkolny z LO im. T. Kościuszki z pieśniami patriotycznymi oraz występ skrzypaczki. - Kiedy okazało się , że w kategorii szkół podstawowych - w tym II i III klasy gimnazjum - zajęliśmy pierwsze miejsce, radości nie było końca. Zaprezentowane były tylko dwie zwycięskie prace, w tym nasz film - relacjonuje Halszka Kobierska, nauczycielka w SP 4. Uczennice oraz opiekun otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz bon podarunkowy dla każdego na zakupy w Empiku za kwotę 250 zł. Łącznie na konkurs 107. prac z 53. szkół Południowej Wielkopolski, co jeszcze bardziej podkreśla sukces krotoszynian. 
- Bardzo dziękuję bohaterkom naszej konkursowej pracy oraz panom Karolowi Gacce i Karolowi Zakońskiemu za nagrywanie i montaż naszego zwycięskiego filmu - dodaje nauczycielka.Fotorelacja


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet