iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr Kaźmierczak

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów


Reklama - Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Poniedziałek
20
sierpień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
29
30
31

Krotoszyn - Kalisz

SP 4 najlepsza w Południowej Wielkopolsce!

2018-01-23 07:01:00

W piątek, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną Książnicy Pedagogicznej im. Alfonsa Parczewskiego w Kaliszu. Dotyczył on Powstania Wielkopolskiego. Znakomicie w nim wypadli uczniowie krotoszyńskiej SP 4.

Był to konkurs na Projekt Multimedialny dotyczący Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 pod nazwą "Wielkopolsko, czy spadnie na nas wolność" przeznaczony dla uczniów klas VII szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Trzyosobowe drużyny z poszczególnych szkół miały przygotować prezentację multimedialną, film, bądź montaż słowno–muzyczny poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu, a w szczególności związanymi z nim miejscami, osobami i wybranymi epizodami.
 
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie - Julka, Ania i Martyna – reprezentujące klasy siódme, wystąpiły w filmie pt. "Krotoszyn pamięta o powstańcach wielkopolskich".
Na gali wręczenia nagród, wśród zaproszonych gości byli: Marzena Wodzińska – marszałek Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, wizytatorzy delegatury kaliskiego kuratorium, dyrektorzy bibliotek pedagogicznych z rejonu byłego województwa kaliskiego oraz władze miasta. Wręczanie nagród uświetnił chór szkolny z LO im. T. Kościuszki z pieśniami patriotycznymi oraz występ skrzypaczki. - Kiedy okazało się , że w kategorii szkół podstawowych - w tym II i III klasy gimnazjum - zajęliśmy pierwsze miejsce, radości nie było końca. Zaprezentowane były tylko dwie zwycięskie prace, w tym nasz film - relacjonuje Halszka Kobierska, nauczycielka w SP 4. Uczennice oraz opiekun otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz bon podarunkowy dla każdego na zakupy w Empiku za kwotę 250 zł. Łącznie na konkurs 107. prac z 53. szkół Południowej Wielkopolski, co jeszcze bardziej podkreśla sukces krotoszynian. 
- Bardzo dziękuję bohaterkom naszej konkursowej pracy oraz panom Karolowi Gacce i Karolowi Zakońskiemu za nagrywanie i montaż naszego zwycięskiego filmu - dodaje nauczycielka.Fotorelacja
Reklama - Stomatologia Żukowski lek. stom. Michał Żukowski stomatologia ogólna


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód
LOMBARD SMOK


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie
iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet