iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn - Kalisz

SP 4 najlepsza w Południowej Wielkopolsce!

2018-01-23 07:01:00

W piątek, w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną Książnicy Pedagogicznej im. Alfonsa Parczewskiego w Kaliszu. Dotyczył on Powstania Wielkopolskiego. Znakomicie w nim wypadli uczniowie krotoszyńskiej SP 4.

Był to konkurs na Projekt Multimedialny dotyczący Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 pod nazwą "Wielkopolsko, czy spadnie na nas wolność" przeznaczony dla uczniów klas VII szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Trzyosobowe drużyny z poszczególnych szkół miały przygotować prezentację multimedialną, film, bądź montaż słowno–muzyczny poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu, a w szczególności związanymi z nim miejscami, osobami i wybranymi epizodami.
 
Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie - Julka, Ania i Martyna – reprezentujące klasy siódme, wystąpiły w filmie pt. "Krotoszyn pamięta o powstańcach wielkopolskich".
Na gali wręczenia nagród, wśród zaproszonych gości byli: Marzena Wodzińska – marszałek Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, wizytatorzy delegatury kaliskiego kuratorium, dyrektorzy bibliotek pedagogicznych z rejonu byłego województwa kaliskiego oraz władze miasta. Wręczanie nagród uświetnił chór szkolny z LO im. T. Kościuszki z pieśniami patriotycznymi oraz występ skrzypaczki. - Kiedy okazało się , że w kategorii szkół podstawowych - w tym II i III klasy gimnazjum - zajęliśmy pierwsze miejsce, radości nie było końca. Zaprezentowane były tylko dwie zwycięskie prace, w tym nasz film - relacjonuje Halszka Kobierska, nauczycielka w SP 4. Uczennice oraz opiekun otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz bon podarunkowy dla każdego na zakupy w Empiku za kwotę 250 zł. Łącznie na konkurs 107. prac z 53. szkół Południowej Wielkopolski, co jeszcze bardziej podkreśla sukces krotoszynian. 
- Bardzo dziękuję bohaterkom naszej konkursowej pracy oraz panom Karolowi Gacce i Karolowi Zakońskiemu za nagrywanie i montaż naszego zwycięskiego filmu - dodaje nauczycielka.Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!