Piłka nożna

Sparing ze Skalmierzycami

2017-08-08 11:08:00

Podopieczni Tomasza Barana z krotoszyńskiej Astry rozegrali w poniedziałek sparing z drużyną ze Skalmierzyc.

Mecz odbył się na neutralnym boisku w Kaliszu przy ul. Złotej. Spotkanie było podzielone na trzy tercje trwające po 30 minut.

Pierwszą wygrali krotoszynianie 1:0. Bramkę zdobył Kacper Jakrzewski.
Skład Astry: Jankowski, Sekula , Okoniewski, Szulc, Zasieczny, Ratajczak, Woźniak, Walczak, Trawiński.

Druga odsłona była bardzo wyrównana, choć w końcówce przewagę zdobyli także krotoszynianie. Ostatecznie zakończyło się remisem 1:1.
Bramka dla Astry: W. Kiszenia.
Skład Astry: Galewski, Jochaniak, Anders, Kiszenia, Banaszak, Zasieczny, Jaworski, Ratajczak, Bystrowski.

Ostatnia część należała do skalmierzyczan, którzy wygrali ją 4:1. Warto jednak dodać, że ekipa z Krotoszyna zagrała w eksperymentalnym ustawieniu.
Bramka dla Astry: Jaworski.
Skład Astry: Figlak, Bystrowski, Sekuła, Woźniak, Szulc, Ratajczak, Walczak, Banaszak, Kubiak.

Był to pierwszy sprawdzian połączonych ekip orlików i młodzików krotoszyńskiej Astry po wakacyjnej przerwie. Niebawem kolejny sparing w Golinie, a następnie obóz przygotowawczy przed nowym sezonem. Nie ma co ukrywać, że rodzice i kibice młodych piłkarzy liczą, iż zebrane w poprzednich miesiącach doświadczenie zacznie niebawem procentować na boisku. Zespół został także wzmocniony kilkoma nowymi zawodnikami.