iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek


PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
Reklama Centrum ekogroszku - BiadkiInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Reklama sklepu który zajmuje się sprzedażą tapet
Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Czwartek
24
maj
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30

Pro21

Sprawdzaj oczy swojego dziecka!

2017-02-01 12:02:00

Jeśli Twoje dziecko ma problem z cięciem kartki po linii prostej, z czytaniem, rysowaniem lub jeśli trze oczy, mogą to być pierwsze objawy problemu ze wzrokiem. Nie lekceważ ich!

Często nie zwracamy uwagi na problemy związane ze wzrokiem naszych dzieci lub po prostu nie wiążemy ich z sygnałami, które do nas wysyłają. – Nie tylko widoczne objawy, jak na przykład zez, mogą oznaczać problemy ze wzrokiem u dzieci – mówi Ilona Płonka-Kwiek, która wraz z mężem prowadzi w Krotoszynie firmę Pro21. Zakład ten zapewnia kompleksowość usług, począwszy od badania optometrycznego, poprzez profesjonalne doradztwo, perfekcyjne pomiary parametrów optycznych, aż po dobór okularów i soczewek.

- Należy zwrócić uwagę, gdy dziecko ma problem - na przykład - z cięciem kartki po linii prostej, z czytaniem, rysowaniem lub jeśli trze oczy piąstkami, mruży je i kiedy łzawią. Te niepokojące objawy powinny nam dać do zrozumienia, że warto udać się z naszą pociechą do okulisty – dodaje nasza rozmówczyni. Ten specjalista może zlecić terapię wzrokową, która z powodzeniem prowadzona jest w Pro21.

 

 


Na terapię wzrokową powinny zwrócić się dzieci i dorośli, którzy mają problem:

  • z zaburzeniami akomodacji – czyli brakiem ostrości widzenia podczas przenoszenia wzroku na przedmioty znajdujące się w różnych odległościach,
  • z zezami lub foriami (zezami ukrytymi)
  • odczuwające dolegliwości w czasie prac wzrokowych, np. bóle oczu, głowy, senność, zmęczenie przy czytaniu, pieczenie oczu, niechęć do prac wzrokowych, zawroty głowy, widzenie podwójne, problemy z widzeniem przestrzennym.

 

Okazuje się, że wady wzroku są zbyt późno diagnozowane u dzieci, bo najczęściej dopiero w szkole podstawowej. Tymczasem o wiele większe szanse na zahamowanie problemu wzrokowego i prawidłowy rozwój jego funkcji jest, gdy maluchy trafią do okulisty już w przedszkolu. – Bardzo ważne, aby o tym pamiętać i kontrolować wzrok dzieci. O wszelkich niepokojących sygnałach warto poinformować lekarza, choćby podczas cyklicznych bilansów - radzi I. Płonka-Kwiek. W Pro21, oprócz terapii wzrokowej, można także przeprowadzić badanie przesiewowe wzroku dzieci do lat 12.

 

 

Fotorelacja


Źródło: *Artykuł sponsorowany


Reklama - Składów budowlanych Sezam VOX


Reklama firmy oferującej podłogi, okna, drzwi
Reklama - Sklep motoryzacyjny 4 YOUR CAR Krotoszyn


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet