iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Poniedziałek
19
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Krotoszyn

Sukces Kołłątajowców

2018-02-01 09:28:08

Zdjęcie: I LO Krotoszyn
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie - Marcin Kasperkowiak z klasy IIc i Bartłomiej Góral z IIa - odnieśli ogromny sukces, podczas etapu okręgowego LIX edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, kwalifikując się do etapu centralnego konkursu.

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu gościł uczestników etapu okręgowego LIX edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. W zmaganiach wzięło udział 31 osób z terenu województwa wielkopolskiego, m.in. z liceów w Poznaniu, Kaliszu i Gostyniu. Zawodnicy najpierw mierzyli się z testem pisemnym, obejmującym pytania z bloku stałego i tematu zmiennego ("Demokracja - istota, idee, cele i ich realizacja"), który trwał 60 minut. 20% najlepszych uczniów awansowało do drugiej części zawodów - egzaminu ustnego. Sześciu zwycięzców odpowiadało na pytania dotyczące typów społeczeństw, systemów rządów w poszczególnych państwach europejskich czy mechanizmów polityki, przed dwoma komisjami.
 
W ich skład weszli wybitni specjaliści politologii na czele z prorektorem prof. dr hab. Tadeuszem Wallasem. Dwaj uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie - Marcin Kasperkowiak z klasy IIc i Bartłomiej Góral z IIa odniosło ogromny sukces, kwalifikując się do etapu centralnego olimpiady, który odbędzie się 17-18 marca 2018 r. w Warszawie. Kołłątajowcy świetnie poradzili sobie z obiema częściami etapu i wraz z licealistami z Poznania udadzą się na finał konkursu. W ostatecznych rozgrywkach uczniowie będą rozwiązywać test, udzielać odpowiedzi ustnej oraz sprawdzać swoją wiedzę w quizie multimedialnym.
Źródło: I LO Krotoszyn
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet