iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


AUTOPROMOCJA - Zamów reklamę internetową! na iKrotoszyn.pl


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Reklama internetowa w gazecie
Środa
24
lipiec
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
29
Krotoszyn

Tech Art - będzie wielkie wydarzenie

2019-02-12 14:02:00

Muzeum w Krotoszynie, Rynek i ratusz w Zdunach oraz tamtejsza biblioteka, a także Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, to miejsca realizacji lipcowego festiwalu Tech Art. Zostanie na nim przedstawiony dorobek artystyczny twórców i pionierów w dziedzinach fotografii, grafiki, rzeźby, malarstwa, rysunku i technologii.

Projekt skierowany jest m.in. do mieszkańców Krotoszyna i okolic. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Klub Art Bartosz Blecha, a także Urząd Miejski w Krotoszynie, Starostwo Powiatowe w Krotoszynie, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Krotoszyński Ośrodek Kultury oraz Muzeum Regionalne im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie. - Nie chodzi o to, by ludzie przyszli i byli tylko zadowoleni, ale żeby każdy wyciągnął coś dla siebie – mówił podczas spotkania z dziennikarzami prezes Stowarzyszenia Bartosz Blecha.
 
Umowę na dofinansowanie tego przedsięwzięcia podpisali w miniony piątek burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek, szef wspomnianego Stowarzyszenia oraz jego skarbik Arkadiusz Blecha.
 
Projekt ma przedstawić osiągnięcia naukowe i artystyczne w szczególności młodego pokolenia; podnieść umiejętności i rozwinąć warsztaty osób w danej dziedzinie sztuki lub nauki, a także podnieść wartości lokalnych twórców i organizacji kulturalnych, czy dać możliwość zaprezentowania efektów pracy uczestnikom wspomnianego festiwalu. A podczas niego nie zabraknie niespodzianek, o których niebawem powinni poinformować organizatorzy. Na pewno ni zabraknie nowinek z szerokiego świata Tech Art, które być może po raz pierwszy ujrzą światło dzienne podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki, Wzornictwa, Technologii.
 
 
Festiwal odbędzie się 4 lipca, a na to wydarzenie będą składały się wystawy, panele dyskusyjne, prezentacja wynalazków i wzornictwa na miarę XXI w. 
 
 Fotorelacja
Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl


Reklama - Intermarche Krotoszyn - SupermarketReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!