iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Artykuł sponsorowany

Teomina Sport - siłownia, fitness, crossfit, boks

2019-01-11 11:01:00

Jeśli uważasz, że to nie dla Ciebie, że nie podołasz i nigdy nie miałeś lub nie miałaś styczności z siłownią, fitnessem czy sportami walki, to z pewnością jesteś w błędzie… Przyjdź i spróbuj swoich sił, podejmij wyzwanie z wykwalifikowanymi instruktorami w Teomina Sport w Krotoszynie! To także miejsce dla tych, którzy od lat systematycznie dbają o swoje ciało, wygląd i tężyznę fizyczną.

Za nami wielkie otwarcie Teomina Sport. To było z pewnością jedno z większych wydarzeń w tej branży w naszym regionie. A to za sprawą, po pierwsze sprzętu, który pozwala na wykonywanie ćwiczeń siłowych, treningu obwodowego, treningów funkcjonalnych czy zajęć fitness. Sprzęt, to jednak nie wszystko. Każdy amator tego typu wyzwań wie, iż do uzyskania najlepszych efektów w optymalnym czasie i oczywiście bez narażania się na kontuzję i skutki uboczne jest wykonywanie ćwiczeń pod okiem specjalistów. I tu dochodzimy do najważniejszej rzeczy, która wyróżnia Teominę Sport - do instruktorów, trenerów, czyli osób, które nie tylko motywują, opracowują program zajęć, weryfikują postępy, ale także tworzą niepowtarzalną atmosferę.

 

Marek Paczków, osoba znana z pewnością krotoszynianom, ale nie tylko. Jest to bowiem multimedalista Polski, Europy i świata w zapasach i sumo. Kadrowicz w tych dyscyplinach. Absolwent AWF w Poznaniu, uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego o specjalności nauczycielskiej. Absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki we Wrocławiu o specjalności Trener Personalny. Trener zapasów, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją samoobrona oraz Instruktor Dyscypliny Sportu Sumo. W Teomina Sport w Krotoszynie prowadzi zajęcia grupowe z treningów obwodowych, funkcjonalnych-core.

 

Druga postać w Teomina Sport, to także osoba znana w świecie fitness. Patrycja Grzelska ukończyła Akademię Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki, jako instruktor sportu ze specjalnością fitness. Ma również za sobą szkolenia z treningu funkcjonalnego, jogi oraz Eventy AMS C&S funkcjonalny body building. To co ją wyróżnia to prozdrowotne podejście do treningu siłowego, metodyka treningowa przy zaburzeniach zdrowotnych oraz znajomość systemów i technik mobilizacyjnych. Dawniej tancerka modern jazz i akrobatyki powietrznej aerialhoop. Instruktorka licencjonowana PortDeBras®. Patrycja specjalizuje się również w treningach Pre /post Natal dla kobiet w ciąży oraz po ciąży. W Teomina Sport prowadzi różnorodne zajęcia fitness oraz treningi personalne.

 

Oczywiście to nie wszystko. Nowością są treningi z podstaw boksu, które prowadzi Paweł Stasiak. Jest on instruktorem sportów walki w stójce (boks, kicboxing i muay tai). Jeśli jesteś więc  osobą całkiem początkującą lub miałeś bądź miałaś już styczność ze sportami walki, a chcesz nabrać wiedzy i doświadczenia, to przyjdź na zajęcia do Teomina Sport!

W Teomina Sport prowadzone są zajęcia dla każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę czy stopień zaawansowania. Co więcej, gdy nie masz z kim zostawić swojej pociechy, to do dyspozycji klientów jest strefa dziecięca. Podczas ćwiczeń możesz więc mieć cały czas oko na swoje dziecko.

 

 

Z harmonogramem zajęć można zapoznać się poniżej:

 

 

Jeśli chcecie choć odrobinę poczuć atmosferę zajęć prowadzonych w Teomina Sport, to obejrzyjcie krótkie relacje filmowe.

 

          Funkcjonalny-Core                           Strong ABS

 

          Trening obwodowy                           Boks

  

 

 
Fotorelacja

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl