iKarotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


czytaj dalej

czytaj dalej

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
czytaj dalej


czytaj dalej

czytaj dalej

 ogladaj dalej

czytaj dalej

Środa
18
październik
2017
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Krotoszyn

Tir "utonął" pod wiaduktem

2017-08-10 07:08:00

Nocne burze i ulewy po raz kolejny dały się we znaki kierowcom, którzy chcieli pokonać ulicę Kobylińską pod wiaduktem w Krotoszynie. Kolejny poległ w walce z żywiołem.

Obecnie ruch na drodze odbywa się wahadłowo. W nocy jednak, jak zwykle, zalało ten odcinek drogi. Wodę starał się pokonać kierowca tira. Niestety, również i on musiał polec w walce z żywiołem. Jest to kolejny pojazd, który utknął w tym miejscu podczas ulewy. Uszkodzenia pojazdu widoczne na zdjęciu i na filmie opublikowanym na naszym fanpage'u - to jak podaje policja - najprawdopodobniej efekt naporu wody.

 

Obecnie pod wiaduktem trwa usuwanie skutków tego zdarzenia. Tir wciąż blokuje jeden pas ruchu. Woda musiała być dość wysoka, bowiem najprawdopodobniej doszło do zalania instalacji i kierowca nie może odpalić pojazdu. Kierowca oczekuje na służby drogowe, które pomogą mu usunąć samochód z ulicy.

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze ponad godzinę.

 

Poniżej przypominamy relację z poprzedniego zalania tej ulicy i brawurowej akcji ratunkowej krotoszynianina, znanego jako Gucio.

 

 

Reklama


Galeria Krotoszyńska Zaprasza!czytaj dalej

czytaj dalej


LOMBARD SMOK
Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.plGazeta Internetowa iJarocin.pl - wiadomości z powiatu jarocińskiego
sławomir GlódBlog - Maciej R. Hoffmann
Dyżur Aptek w Krotoszynie
Miejsce na reklame