iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Reklama sklepu który zajmuje się sprzedażą tapet
Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Środa
20
czerwiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
25
26
27
28
29
30

Z policji

To nie był jego jedyny napad. Napastnik z Kobylina w rękach policji

2018-01-09 14:56:17

Zdjęcie: Archiwum
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło 12 grudnia 2017 roku na stacji paliw przy ul. Strzeleckiej w Kobylinie.

12 grudnia 2017 r. ok. godz. 3.30 dyżurny krotoszyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o napadzie na stację paliw w Kobylinie. Na miejsce natychmiast wysłano patrole policyjne, jednak sprawcy nie udało się zatrzymać na gorącym uczynku. W rozmowie z pracownikiem stacji paliw policjanci dowiedzieli się, że zamaskowany mężczyzna w kominiarce wszedł do pomieszczenia i grożąc mu bronią zażądał wydania pieniędzy.
 
 
Policjanci natychmiast podjęli czynności. Analizowali lokalne środowisko przestępcze zbierając wszelkie informacje. Zabezpieczyli miejsce, wykonali oględziny miejsca i sprawdzili szczegółowo wszystkie ślady, które pozostawił po sobie napastnik.
 
Zachłanność młodego mężczyzny nie miała jednak końca. Jak się okazało ten sam sprawca, 32-letnia mieszkaniec gminy Kobylin, 29 grudnia 2017 r. podjął kolejną próbę napadu, tym razem na market w Benicach. Zamaskowany wszedł do środka i grożąc bronią przypominającą pistolet, od ekspedientki zażądał pieniędzy. Ta jednak odmówiła po czym napastnik wybiegł ze sklepu. Pozostawił jednak po sobie ślady, które zostały wykryte przez funkcjonariuszy.
 
Wszystkie czynności podjęte przez funkcjonariuszy doprowadziły do tego, że 2 stycznia mężczyzna został zatrzymany. Obecnie trwają czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnienie tychże przestępstw grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.Źródło: KPP Krotoszyn


Reklama - intermarche


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet