iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama wyborcza - Paweł Radojewski


Reklama wyborcza - Zbigniew Brodziak - Twój skuteczny radnyReklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr Kaźmierczak

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Reklama wyborcza - Stanisław Szczotka - Skuteczny dla PowiatuInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Czwartek
18
październik
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Hufiec Pracy

Trzecia fryzjerka w kraju!

2018-05-16 10:56:55

W Wasilkowie (woj. podlaskie) odbył się Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy w kategorii fryzjer i kucharz”. Wzięła w nim udział Agnieszka Polańska, reprezentująca Wielkopolską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy i Branżową Szkołę I Stopnia w Kobylinie.

Agnieszka jest uczennicą klasy III, a do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowała się wygrywając etap wojewódzki w zawodzie fryzjer. Praktyczną naukę zawodu odbywa w Studiu Fryzjerskim pod czujnym okiem mistrza fryzjerstwa Anety Nowackiej.
 
Oficjalnego otwarcia konkursu dokonał Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski oraz Wojewódzki Komendant OHP Adam Krzysztof Romatowski. Wśród gości byli również obecni zastępca Komendanta Głównego OHP Piotr Modzelewski, burmistrz Wasilkowa Mirosław Bielawski, dyrektor Izby Rzemieślniczej i Przedsiębiorczości w Białymstoku Jacek Hordejuk. 
 
Pierwszego dnia zmagania konkursowe rozpoczęto od części teoretycznej, w której przyszli fryzjerzy mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań jednokrotnego wyboru, obejmujący wiedzę i umiejętności właściwe dla przygotowania w zawodzie fryzjera.
Drugi dzień, to część praktyczna konkursu. Pierwsza konkurencja obejmowała wykonanie regulaminowych operacji fryzjerskich – podstawowych elementów fryzury na główkach treningowych, w kolejności: pierścionki, trwała ondulacja i wyciskanie fal. Druga obejmowała wykonanie stylizacji fryzjerskiej na modelce, tematycznie wpisującej się w hasło „Kobieta XXII wieku”. Modelki zostały przydzielone uczestnikom w drodze losowania.
 
Komisja kompleksowo oceniała podejmowane przez uczestników działania począwszy od przestrzegania zasad BHP i higieny pracy, poprawności kolejno wykonywanych czynności, efektu wykonanej pracy oraz jej prezentacji.
 
I miejsce w kategorii fryzjera zdobyła reprezentantka województwa opolskiego – Ewelina Alker, II – Michał Bokota z województwa dolnośląskiego, a III – reprezentantka województwa wielkopolskiego Agnieszka Polańska.
 
Organizatorzy zadbali, aby konkurs nie służył jedynie sprawdzeniu wiedzy, ale również integracji młodzieży z OHP i poznaniu regionu zwanego „Zielonymi płucami Polski”. Zarówno fryzjerzy, jak i kucharze udali się na krajoznawczo-edukacyjną wycieczkę po Podlasiu „Podlaskim Szlakiem Tatarskim”.
 Fotorelacja
Reklama wyborcza - KW Krotoszyn Na Nowo
Reklama wyborcza - Kandydata do Rady Miejskie w Krotoszynie


Reklama wyborcza - Joanna Król-Trąbka - Kandydatka do Sejmiku
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecieInformator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet