iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Niedziela
22
lipiec
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
29
30
31

Piłka nożna

Trzy sprawdziany i trzy zwycięstwa przed ligą

2017-08-09 09:08:00

Podopieczni Rafała Humbli, trampkarze Astry Krotoszyn, mają za sobą trzy sparingi odbyte w ciągu kilku ostatnich dni. Wszystkie wygrane. Zatem, zespół z optymizmem może patrzeć w przyszłość. A już na horyzoncie zmagania w bardzo silnej 1. lidze wojewódzkiej.

Jak już pisaliśmy, trampkarze Astry, awansując do tych rozgrywek zmierzą się z najlepszymi zespołami w Wielkopolsce w swojej kategorii wiekowej, m.in. Lechem Poznań.

 

Przygotowując się do sezonu Astra rozegrała kilka sparingów. Wczoraj, podejmowała na własnym stadionie Polonię Środa Wlkp., zespół który także zagra w tej lidze, jednak w grupie drugiej.

I był to dla obu drużyn ostatni sprawdzian przed tymi rozgrywkami. Zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 4:2 po dwóch bramkach Jakuba Golińskiego i jednym trafieniu Wiktora Praczyka oraz Bartosza Szpaka.  

 

Z kolei w minioną sobotę Astra grała na wyjeździe z Centrą Ostrów Wlkp., z którą, także niebawem, zagra mecz w lidze. Również w tym spotkaniu lepsi okazali się podopieczni R. Humbli wygrywając 6:4. Bramki strzelali: Oskar Rebelka – dwie. Po jednym trafieniu zaliczyli: Mikołaj Krzyżaniak, Wiktor Praczyk, Wiktor Jankowski, Jakub Goliński.

 

Niedziela także należała do Astry. Wynikiem 8:1 zakończyło się spotkanie w Gostyniu, gdzie tamtejsza Kania podejmowała młodych krotoszynian. Na listę strzelców wpisali się z dwoma trafieniami: Wiktor Jankowski i Kacper Marciniak oraz Oskar Rebelka, Wiktor Praczyk, Paweł Łysiak, Jakub Goliński.

 

A już w najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 w Poznaniu pierwsze ligowe starcie i od razu z Kolejorzem. Podopieczni R. Humbli mają już na swoim koncie starcia z tą ekipą i każdy wynik jest możliwy.

 

W szerokiej kadrze trampkarzy Astry Krotoszyn znaleźli się: Aleksander Minta (br), Wojciech Nawrocki (br), Dominik Wawrocki, Wiktor Praczyk, Paweł Brylewski, Oskar Rebelka, Mikołaj Krzyżaniak, Wiktor Jankowski, Kacper Marciniak, Paweł Łysiak, Jakub Goliński (k), Mateusz Skrzypczak, Filip Marciniak, Krystian Figlak, Bartłomiej Nawrocki, Jakub Jopek, Bartosz Szpak. Trener: Rafał Humbla.

 

 

ReklamaFotorelacja
Reklama - Stomatologia Żukowski lek. stom. Michał Żukowski stomatologia ogólna


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek

Reklama internetowa w gazecie


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet