iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Niedziela
18
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Zduny

Tuż za podium

2018-06-20 09:08:29

Zdjęcie: zduny.pl
W Kielcach odbył się ogólnopolski finał konkursu "Europa da się lubić!". Znakomicie spisały się w nim dziewczęta z Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Jana Kilińskiego w Zdunach.

Organizatorem wydarzenia od lat jest Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach.  Do etapu na szczeblu ogólnopolskim zakwalifikowała  się  drużyna dziewcząt z klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Jana Kilińskiego w Zdunach.  Uczennice pokonały rywali na trzech etapach poprzedzających finał konkursu. Jagoda Adler, Katarzyna Matyba i Roksana Durczewska, prezentując kulturę Hiszpanii, zajęły ostatecznie czwarte miejsce w Polsce!
 
W finale udział wzięły 23. drużyny reprezentujące hufce pracy wszystkich województw.  Pierwsza część konkursu zorganizowana została w hotelu "Dworek Binkowski" w Kielcach - tam drużyny przygotowywały stoiska promujące kulturę wybranego kraju UE. Druga część - przygotowanie potraw kuchni regionalnej wybranego kraju oraz sprawdzian wiedzy teoretycznej - odbyła się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach. W części teoretycznej drużynę reprezentowała Jagoda Adler (wcześniej 1. miejsce w Wielkopolsce). Hiszpańskie potrawy przygotowywały Katarzyna Matyba i Roksana Durczewska.
 
Dziewczęta będą na pewno długo wspominać wyjazd do Kielc. Organizatorzy zafundowali uczestnikom  konkursu liczne atrakcje turystyczne i kulturalne. Młodzież zwiedziła m.in. Pałac w Kurozwękach, Podzamcze koło Chęcin oraz Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach. Opiekunem dziewcząt podczas wyjazdu była Daria Lisiak - wychowawca OHP w Krotoszynie, która przygotowała drużynę do udziału w imprezie wraz z Iwoną Łuczak (OHP w Krotoszynie).
 

 

Źródło: zduny.pl/Ewa Fynyk
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet