iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Sobota
23
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Zduny

Tuż za podium

2018-06-20 09:08:29

Zdjęcie: zduny.pl
W Kielcach odbył się ogólnopolski finał konkursu "Europa da się lubić!". Znakomicie spisały się w nim dziewczęta z Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Jana Kilińskiego w Zdunach.

Organizatorem wydarzenia od lat jest Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach.  Do etapu na szczeblu ogólnopolskim zakwalifikowała  się  drużyna dziewcząt z klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. Jana Kilińskiego w Zdunach.  Uczennice pokonały rywali na trzech etapach poprzedzających finał konkursu. Jagoda Adler, Katarzyna Matyba i Roksana Durczewska, prezentując kulturę Hiszpanii, zajęły ostatecznie czwarte miejsce w Polsce!
 
W finale udział wzięły 23. drużyny reprezentujące hufce pracy wszystkich województw.  Pierwsza część konkursu zorganizowana została w hotelu "Dworek Binkowski" w Kielcach - tam drużyny przygotowywały stoiska promujące kulturę wybranego kraju UE. Druga część - przygotowanie potraw kuchni regionalnej wybranego kraju oraz sprawdzian wiedzy teoretycznej - odbyła się w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach. W części teoretycznej drużynę reprezentowała Jagoda Adler (wcześniej 1. miejsce w Wielkopolsce). Hiszpańskie potrawy przygotowywały Katarzyna Matyba i Roksana Durczewska.
 
Dziewczęta będą na pewno długo wspominać wyjazd do Kielc. Organizatorzy zafundowali uczestnikom  konkursu liczne atrakcje turystyczne i kulturalne. Młodzież zwiedziła m.in. Pałac w Kurozwękach, Podzamcze koło Chęcin oraz Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach. Opiekunem dziewcząt podczas wyjazdu była Daria Lisiak - wychowawca OHP w Krotoszynie, która przygotowała drużynę do udziału w imprezie wraz z Iwoną Łuczak (OHP w Krotoszynie).
 

 

Źródło: zduny.pl/Ewa FynykReklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!