iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - OSK AS Maria MaśniakReklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko

Reklama - Bar u Żaby - Kurczak z Rożna - Smażalnia Ryb

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
27
28
29
30
31

Reklama internetowa w gazecie
Artykuł sponsorowany

U Nas odrabiamy lekcje w szkole

2018-08-11 13:08:00

Chcesz, aby Twoje dziecko było szczęśliwe? Przychodziło do szkoły z radością i nie chciało z niej wychodzić? Chciało przychodzić do szkoły w weekend? Rozwijało swoje zainteresowania? Czas w domu był tylko dla dziecka i rodziny? Musisz znaleźć odpowiednią szkołę. Jest tylko jedna taka szkoła - Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie przy ulicy Garncarskiej. U Nas odrabiamy lekcje w szkole, jest bezpieczna, rozwijamy zainteresowania dzieci, posiadamy mało liczne oddziały.

Czym różni się Społeczna Szkoła Podstawowa przy ul. Garncarskiej od innych szkół. Przede wszystkim tym, że oprócz edukacji obowiązkowej możemy zaproponować naszym dzieciom szereg zajęć wpływający na wszechstronny rozwój dziecka. Co najważniejsze my te zajęcia organizujemy zaraz po zajęciach obowiązkowych, gdy dziecko przebywa w świetlicy, a rodzic jest w pracy. Zwalniamy rodzica z wożenia na wszelkiego rodzaju zajęcia popołudniowe, a przede wszystkim dajemy dziecku wolne popołudnie. Dorosły przebywając osiem, dziewięć godzin poza domem chce odpocząć, tym bardziej dziecko. Jednakże jako rodzice chcemy naszym dzieciom zapewnić dostęp do zajęć rozwijających ich zainteresowania, więc wozimy je całe popołudnia. U nas wszystko dzieje się w godzinach pracy rodzica, a popołudnie jest dla rodziny. Dodatkowym atutem naszej Szkoły jest 5 godzin obowiązkowego języka angielskiego. Staramy się, aby każdego dnia była jedna godzina.

 

 

Trudno uwierzyć, ale różnorodność naszych zajęć jest ogromna. Mamy w naszej ofercie aż 14 różnokierunkowych zajęć wpływających na wszechstronny rozwój dziecka. Do nich należą: pływanie, taniec towarzyski, gimnastyka artystyczna, chór, szachy, żonglowanie, piłka nożna, zajęcia plastyczne, zajęcia przyrodnicze, dodatkowa matematyka. Dla chętnych uczniów mamy również drugi język – j. niemiecki. Nasze dzieci objęte są również zajęciami z terapii pedagogicznej oraz logopedii. Wszystkie te zajęcia odbywają się do godz. 14:30, ponieważ od 14:30/15:00 jest odrabianie lekcji. To następny atut naszej Szkoły. Dzieci o 14:30 idą do klas i pod opieką nauczycieli odrabiają lekcje.

 

Nasza świetlica jest czynna od 6:30 do godz. 16:30.

 

Nie jestem w stanie przytoczyć zalet wszystkich zajęć, ale zwrócę uwagę na zajęcia nietypowe, których w swojej ofercie nie ma żadna szkoła. Jest nim na pewno żonglowanie, które rozwija mózg. Żonglując piłkami dziecko aktywuje obydwie półkule mózgowe. To znaczy, że zaczyna korzystać z ich potencjału jednocześnie. Zwiększa w ten sposób swoją kreatywność i efektywność pracy. Polepsza się koordynacji wzrokowo-ruchowa. Żonglowanie to również dobry sposób na odreagowanie stresu.

 

 

Każdy marzy, aby wirować na parkiecie. U nas dzieci mają możliwość to robić. Pod profesjonalną opieką instruktora tańca mogą nauczyć się walca, samby, polki, cha-chy…. . Dziecko tańcząc, a nie wykonując nudne ćwiczenia na gimnastyce rehabilitacyjnej, rozwija psychomotorykę, koncentrację, pamięć, koordynację wzrokowo – ruchową.

 

 

Nauka pływania odbywa się u nas w piątki. Dzieci na basenie pod kierunkiem instruktorów uczą się pływać. Nauka pływania pomaga w wykształcaniu takich cech jak: odwaga, samodzielność, zdyscyplinowanie, wytrwałość.

 

 

Każde dziecko może u nas skorzystać z nauki i doskonalenia gry w szachy. Jaki wpływ ma to rozwój dziecka, jest chyba oczywiste. Szachy poprawiają zdolności intelektualne, umiejętności arytmetyczne, zwiększają IQ, kształcą umiejętność krytycznego myślenia, mają walory terapeutyczne, wspomagają rozwój inteligencji emocjonalnej i umiejętności psychospołecznych.

 

 

Nie sposób nie wspomnieć o zajęciach z przyrody, na których pasjonat – przyrodnik wprowadza dzieci w sposób niezwykły w świat fauny i flory. O efektach i jakości nauki śpiewu można się przekonać, oglądając nasze występy między innymi na jarmarku wielkanocnym czy bożonarodzeniowym.

 

 

Podsumowując, mogę stwierdzić, że w Naszej Szkole dziecko ma możliwość wszechstronnego rozwoju, nie naruszając swojego ani rodziców czasu wolnego w godzinach popołudniowych.

 

Nie zastanawiaj się! Przyjdź i zapisz swoje dziecko do Naszej Szkoły! Mamy klasę: pierwszą, drugą, trzecią i czwartą.

 

Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie, ul. Garncarska 9, tel. 726 110 101.

 

 

 
Fotorelacja

Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export ExpoReklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.plW ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!