iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej




Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr Kaźmierczak

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów


Reklama - Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie


Autopromocja zakładki informatora ślubnego





Poniedziałek
20
sierpień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
29
30
31

Tenis stołowy

Walczyli o Puchar Burmistrza

2018-06-13 06:06:00

Zdjęcie: kobylin.pl
Jedną z imprez towarzyszących Dniom Kobylina był X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar burmistrza miasta, który odbył się w sali Pilawa. Wzięli w nim udział zawodnicy z gmin: Krotoszyn, Zduny, Gostyń, Kobylin oraz z Wrocławia.

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców oraz kategorii open.
 
Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:
 
Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze
I miejsce – Klaudia Wachowiak, Kobylin 
II miejsce – Katarzyna Roszczak, Zduny
III miejsce –Rozalia Rolnik, Rojew
IV miejsce – Magdalena Marciniak, Franków
V miejsce – Aneta Szymańska, Nepomucenów
VI miejsce – Monika Juskowiak, Nepomucenów
VII miejsce – Marta Turbańska, Kobylin
 
Chłopcy rocznik 2006 i młodszy
I miejsce – Antoni Frąckowiak, Kobylin
II miejsce – Mikołaj Zydorczyk, Zduny
III miejsce – Mateusz Kmieć, Kobylin
IV miejsce – Oskar Kubiak, Bodzewo
V miejsce – Mateusz Frala, Kobylin
VI miejsce –Gabryś Klupś, Kobylin
VII miejsce –Adam Kowalczyk, Bożacin
 
Dziewczęta rocznik 2002-2005
I miejsce –Emilia Woźniak, Kuklinów 
II miejsce – Anita Łęcka, Smolice
III miejsce – Agata Szczotka, Bożacin 
IV miejsce – Majsnerowska Natalia, Smolice
V miejsce – Zuzanna Płaczek, Smolice
VI miejsce –Julia Nabzdyk, Smolice
VII miejsce –Aleksandra Szwarczyńska, Smolice
VIII miejsce –Julia Kordasiewicz, Smolice
 
Chłopcy rocznik 2002-2005
I miejsce – Eryk Sarbinowski, Bodzewo     
II miejsce – Antoni Grzebisz, Bodzewo 
III miejsce – Lucjan Maćkowiak, Kobylin 
IV miejsce – Jakub Kubiak, Bodzewo 
V miejsce – Hubert Ostrowski, Kobylin
VI miejsce – Nikodem Klupś, Kobylin
 
 
Kategoria open
I miejsce – Bartosz Elias, Wrocław
II miejsce – Adam Szyrner, Smolice
III miejsce – Robert Wachowiak, Kobylin
IV miejsce – Patryk Kostrzewa, Zalesie Małe
V miejsce – Klaudia Wachowiak, Kobylin
VI miejsce – Wiesław Pazgrat, Zalesie Małe
VII miejsce – Bartosz Koncewicz, Kobylin
VIII miejsce – Mateusz Niedziela, Kobylin
 




Źródło: kobylin.pl/Robert Wachowiak


Reklama - Stomatologia Żukowski lek. stom. Michał Żukowski stomatologia ogólna


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód
LOMBARD SMOK


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie




iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet