iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - SEZAM VOX KROTOSZYN - SKŁADY BUDOWLANE

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - OSK AS Maria Maśniak



Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz Gierko

Reklama - Bar u Żaby - Kurczak z Rożna - Smażalnia Ryb

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wtorek
21
maj
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
27
28
29
30
31

Reklama internetowa w gazecie
Tenis stołowy

Walczyli o Puchar Burmistrza

2018-06-13 06:06:00

Zdjęcie: kobylin.pl
Jedną z imprez towarzyszących Dniom Kobylina był X Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar burmistrza miasta, który odbył się w sali Pilawa. Wzięli w nim udział zawodnicy z gmin: Krotoszyn, Zduny, Gostyń, Kobylin oraz z Wrocławia.

Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców oraz kategorii open.
 
Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:
 
Dziewczęta rocznik 2006 i młodsze
I miejsce – Klaudia Wachowiak, Kobylin 
II miejsce – Katarzyna Roszczak, Zduny
III miejsce –Rozalia Rolnik, Rojew
IV miejsce – Magdalena Marciniak, Franków
V miejsce – Aneta Szymańska, Nepomucenów
VI miejsce – Monika Juskowiak, Nepomucenów
VII miejsce – Marta Turbańska, Kobylin
 
Chłopcy rocznik 2006 i młodszy
I miejsce – Antoni Frąckowiak, Kobylin
II miejsce – Mikołaj Zydorczyk, Zduny
III miejsce – Mateusz Kmieć, Kobylin
IV miejsce – Oskar Kubiak, Bodzewo
V miejsce – Mateusz Frala, Kobylin
VI miejsce –Gabryś Klupś, Kobylin
VII miejsce –Adam Kowalczyk, Bożacin
 
Dziewczęta rocznik 2002-2005
I miejsce –Emilia Woźniak, Kuklinów 
II miejsce – Anita Łęcka, Smolice
III miejsce – Agata Szczotka, Bożacin 
IV miejsce – Majsnerowska Natalia, Smolice
V miejsce – Zuzanna Płaczek, Smolice
VI miejsce –Julia Nabzdyk, Smolice
VII miejsce –Aleksandra Szwarczyńska, Smolice
VIII miejsce –Julia Kordasiewicz, Smolice
 
Chłopcy rocznik 2002-2005
I miejsce – Eryk Sarbinowski, Bodzewo     
II miejsce – Antoni Grzebisz, Bodzewo 
III miejsce – Lucjan Maćkowiak, Kobylin 
IV miejsce – Jakub Kubiak, Bodzewo 
V miejsce – Hubert Ostrowski, Kobylin
VI miejsce – Nikodem Klupś, Kobylin
 
 
Kategoria open
I miejsce – Bartosz Elias, Wrocław
II miejsce – Adam Szyrner, Smolice
III miejsce – Robert Wachowiak, Kobylin
IV miejsce – Patryk Kostrzewa, Zalesie Małe
V miejsce – Klaudia Wachowiak, Kobylin
VI miejsce – Wiesław Pazgrat, Zalesie Małe
VII miejsce – Bartosz Koncewicz, Kobylin
VIII miejsce – Mateusz Niedziela, Kobylin
 




Źródło: kobylin.pl/Robert Wachowiak



Ogłoszenie - Życzenia na Dzień Mamy od Posła Piotra Kalety

Patronat Medialny - Targi Export Expo



Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl



W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra



iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!