iKarotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


czytaj dalej

Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
czytaj dalej

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
czytaj dalej


czytaj dalej

czytaj dalej


czytaj dalej

Wtorek
16
styczeń
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Z przymrużeniem oka

Wspólnie złożyliśmy się na prezent dla burmistrza Krotoszyna!

2017-12-12 10:12:00

Zdjęcie: kolaż
Wyświetlacz: 4,7 cala, 16 mln kolorów Retina, 1334 x 750 pikseli, procesor: A9 dwurdzeniowy z architekturą 64-bitową, 1,8 GHz, akcelerometr, barometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, itd. To właśnie prezent dla burmistrza Krotoszyna od mieszkańców!

Co roku - jak oświadcza - Adam Augustyniak, zastępca naczelnika Wydziału Ogólno-Organizacyjnego w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie - następuje wymiana zużytego sprzętu. Tak jest i tym razem. I nic w tym dziwnego.

Stąd też w zapytaniu ofertowym "Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Urzędu Miejskiego w Krotoszynie" znajduje się, aż 28 pozycji. A wśród nich komputery, laptop, dyski, kamera, aparat fotograficzny, itp. Najciekawsza jest jednak pozycja numer 12. Co się pod nią kryje?

 

Otóż, pod nią został ukryty "świąteczny upominek" dla Franciszka Marszałka, burmistrza Krotoszyna. Świąteczny, bowiem dostawa sprzętu ma nastąpić do 28 grudnia 2017 roku, więc w okresie świąteczno-noworocznym. A co trafi do włodarza? - Burmistrz ma kilkuletni, zużyty telefon - wyjaśnia A. Augustyniak.

 

Zatem, wszystko jasne! F. Marszałek otrzyma telefon. Rzecz jasna nie jakaś tam Nokia, Huawei czy nawet Samsung... Do burmistrza trafi popularne nadgryzione jabłuszko. I to nie byle jakie! Nie jakaś tam papierówka czy lobo..., a iPhone 6s (32 GB) w kolorze szarym. Wiadomo, biały szybko się brudzi i za rok trzeba by było znowu wymieniać. A tak, posłuży z 2-3 lata...

 

Być może wyszliśmy nieco przed szereg zdradzając niespodziankę, którą włodarz miał otrzymać pewnie od Gwiazdora, ale jakoś nas korciło... i nie mogliśmy się powstrzymać. W końcu jednak, wszyscy składamy się na ten drobny upominek dla burmistrza. Chyba każdy z mieszkańców gminy chce wiedzieć, co z jego podatków zostanie ufundowane włodarzowi. Przecież zasłużył! Prawda?

 

Tylko, gwoli ścisłości, żeby było jasne. Wydatkiem dzielimy się wszyscy po równo! Liczmy... W gminie Krotoszyn jest około 40 tys. mieszkańców. Koszt iPhona, to około... 2 200 zł. Po przeliczeniu wychodzi na łebka po 5 gr z kawałkiem. To faktycznie grosze...

Wszystkiego dobrego!

 Galeria Krotoszyńska Zaprasza!czytaj dalej


LOMBARD SMOK

czytaj dalejZamów taxi w Krotoszynie
sławomir Glód


Blog - Maciej R. Hoffmann
Dyżur Aptek w Krotoszynie
Miejsce na reklame