iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Borzęciczki

Z wizytą w w Dolnej Saksonii

2019-05-21 08:05:00

Delegacja ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach, na czele z dyrektor Barbarą Zakrzewską, udała się z wizytą do partnerskiej placówki Lebenshilfe Bad Gandersheim–Seesen w Dolnej Saksonii w Niemczech.

Zaproszenie otrzymali również starosta krotoszyński Stanisław Szczotka, burmistrz Koźmina Wielkopolskiego Maciej Bratborski oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Przemysław Wójcik. Okazją do spotkania było uroczyste otwarcie sali gimnastycznej przy przedszkolu w Bad Gandersheim, które wchodzi w skład zespołu placówek.
Istotnym punktem wizyty było także spotkanie, na zaproszenie burmistrz Bad Gandersheim, z przedstawicielami Ratusza. Wyszła ona z propozycją współpracy między gminą Bad Gandersheim, a starostwem w Krotoszynie i gminą Koźmin Wielkopolski. Włodarze z powiatu krotoszyńskiego wyrazili aprobatę i zaprosili burmistrz Bad Gandersheim do odwiedzenia naszego powiatu. Na zakończenie spotkania w Ratuszu, starosta i burmistrz dokonali wpisu do Złotej Księgi Gości Gminy Bad Gandersheim.
Dalsza wizyta delegacji obfitowała w wiele spotkań dotyczących wymiany doświadczeń w zakresie edukacji i wychowania osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poruszane były także zagadnienia związane z organizacją i finansowaniem oświaty w obu placówkach. Uzgodniono także założenia realizacji kolejnego wspólnego projektu. Tym razem grupa uczniów niemieckich będzie gościła w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach.
Kulminacyjnym punktem było uroczyste otwarcie sali gimnastycznej, piękny występ przedszkolaków oraz zwiedzanie placówek wchodzących w skład Lebenshilfe.
Było to kolejne owocne spotkanie w ramach współpracy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach z Lebenshilfe Bad Gandersheim-Seesen, która funkcjonuje już od ośmiu lat.
 

 

 
Fotorelacja

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebraiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl