iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama: Ogrodzenia - Balustrady - Bramy - Furtki - Dekoracje : niezlymotyw.pl

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMRynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

-->
Reklama internetowa w gazecie
Środa
20
luty
2019
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
25
26

Reklama internetowa w gazecie
Oświata

Zagrali w paintballa

2018-10-09 12:37:21

W minionym tygodniu kadra pedagogiczna Hufca Pracy w Krotoszynie zorganizowała dla 32-osobowej grupy uczestników jednostki zajęcia terenowe połączone z inicjatywą „pieczonego ziemniaka”.

Byli to uczniowie  Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy w Krotoszynie, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach, Szkoły Branżowej I stopnia w Kobylinie oraz Branżowej Szkoły I stopnia w Odolanowie. Na drugą edycję paintballa nie brakowało chętnych.
 
 
Przed przystąpieniem do rywalizacji międzyszkolnej organizatorzy gry poinstruowali wszystkich uczestników o bezpiecznych zasadach poruszania się na przygotowanym terenie, wyjaśnili zasady gry i podzielili na drużyny, które odróżniały się od siebie kolorem szarfy. Oczywiście zostali zapoznani również z obsługą przekazanego im sprzętu – broni. 
 
 
Paintball to dynamiczna gra zespołowa, w której zawsze jest do zrealizowania określony cel. Aby osiągnąć sukces trzeba wykazać się dobrą współpracą w grupie. Integracja i wspólny plan działania jest tu wyznacznikiem przewagi w grze. Zadania, które mieli do wykonania to między innymi bronienie przekazanej flagi, odbicie jej, znalezienie określonego przedmiotu na zasadzie, która drużyna pierwsza oraz wiele innych. Dla uczestników była to świetna okazja do poznania nowych znajomych, integracji z nimi, a przede wszystkim dobra wspólna zabawa. Na ich twarzach nieustannie gościły uśmiechy, towarzyszyło im dobre poczucie humoru i zadowolenie. 
 
 
Po tak męczących rozrywkach nie zabrakło również chęci na kiełbaskę z ogniska, „pyrę” i ciepły napój w pięknym krajobrazie krotoszyńskiego lasu. Wszyscy uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że był to fajny, aktywny dzień, spędzony w miłej atmosferze.
 

 
 Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawne


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra


Reklama internetowa w gazecie

Reklama internetowa w gazecie

iKrotoszyn.pl reklamy Szukasz pracwonika? Znajdź go z Nami!