iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
Reklama - Poradnia Dobry Dietetyk - Piotr Kaźmierczak

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów


Reklama - Społeczna Szkoła Podstawowa w Krotoszynie


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Poniedziałek
20
sierpień
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
29
30
31

Z policji

Zderzenie z płotem i...

2017-11-20 10:35:24

Zdjęcie: Archiwum
Miniony tydzień obfitował w zdarzenia drogowe na terenie powiatu krotoszyńskiego.

W poniedziałek ok. godz. 7.00  w miejscowości Gałązki kierujący oplem chciał uniknąć zderzenia z sarną. Mężczyzna zjechał z drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mieszkaniec powiatu gostyńskiego został ukarany mandatem w wysokości 100 zł.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 19.30 na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie. - Kierujący pojazdem marki Kia mieszkaniec Łodzi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mercedesem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł - informuje policja.

 

W środę po godz. 8.00 na DW 444 Krotoszyn - Sulmierzyce kierująca pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi i uderzyła w barierkę. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem w wysokości 50 zł.

 

Ok. godz. 15.00 doszło do kolizji na ul. Mickiewicza w Krotoszynie. - Mieszkanka Zdun kierując samochodem Fiat Punto nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem Citroen, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobietę ukarano mandatem wysokości 250 zł - informuje policja.

 

W czwartek po godz. 9.00 na ul. Polnej w Krotoszynie kierująca pojazdem marki Daihatsu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej oplen i doprowadziła do zderzenia samochodów. Mieszkanka Krotoszyna została ukarana mandatem w wysokości 300 zł.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 12.30 na ul. Pukackiego w Krotoszynie. Kierujący pojazdem marki Mazda nieprawidłowo wykonał manewr cofania, czym doprawadził do zderzenia z samochodem marki Peugeot. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

 

W sobotę ok. godz. 7.00 na ul. Rawickiej w Krotoszynie kierujący nissanem nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go pojazdem i uderzył w tył skody. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

 

Źródło: KPP Krotoszyn


Reklama - Stomatologia Żukowski lek. stom. Michał Żukowski stomatologia ogólna


Reklama - Intermarche Krotoszyn - Supermarket
Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl
sławomir Glód
LOMBARD SMOK


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie
iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet