iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej



Reklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów



Informacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego





Czwartek
15
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Z policji

Zderzenie z płotem i...

2017-11-20 10:35:24

Zdjęcie: Archiwum
Miniony tydzień obfitował w zdarzenia drogowe na terenie powiatu krotoszyńskiego.

W poniedziałek ok. godz. 7.00  w miejscowości Gałązki kierujący oplem chciał uniknąć zderzenia z sarną. Mężczyzna zjechał z drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mieszkaniec powiatu gostyńskiego został ukarany mandatem w wysokości 100 zł.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 19.30 na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie. - Kierujący pojazdem marki Kia mieszkaniec Łodzi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mercedesem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł - informuje policja.

 

W środę po godz. 8.00 na DW 444 Krotoszyn - Sulmierzyce kierująca pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi i uderzyła w barierkę. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem w wysokości 50 zł.

 

Ok. godz. 15.00 doszło do kolizji na ul. Mickiewicza w Krotoszynie. - Mieszkanka Zdun kierując samochodem Fiat Punto nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem Citroen, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobietę ukarano mandatem wysokości 250 zł - informuje policja.

 

W czwartek po godz. 9.00 na ul. Polnej w Krotoszynie kierująca pojazdem marki Daihatsu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej oplen i doprowadziła do zderzenia samochodów. Mieszkanka Krotoszyna została ukarana mandatem w wysokości 300 zł.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 12.30 na ul. Pukackiego w Krotoszynie. Kierujący pojazdem marki Mazda nieprawidłowo wykonał manewr cofania, czym doprawadził do zderzenia z samochodem marki Peugeot. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

 

W sobotę ok. godz. 7.00 na ul. Rawickiej w Krotoszynie kierujący nissanem nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go pojazdem i uderzył w tył skody. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

 





Źródło: KPP Krotoszyn




Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie
Informator Budowlany w gazecie internetowej iKrotoszyn.pl


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazecie



sławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet