iKarotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


czytaj dalej

czytaj dalej

PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie Psów
czytaj dalej


czytaj dalej

czytaj dalej

 ogladaj dalej

czytaj dalej

Wtorek
12
grudzień
2017
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
18
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Z policji

Zderzenie z płotem i...

2017-11-20 10:35:24

Zdjęcie: Archiwum
Miniony tydzień obfitował w zdarzenia drogowe na terenie powiatu krotoszyńskiego.

W poniedziałek ok. godz. 7.00  w miejscowości Gałązki kierujący oplem chciał uniknąć zderzenia z sarną. Mężczyzna zjechał z drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mieszkaniec powiatu gostyńskiego został ukarany mandatem w wysokości 100 zł.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 19.30 na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie. - Kierujący pojazdem marki Kia mieszkaniec Łodzi nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mercedesem w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł - informuje policja.

 

W środę po godz. 8.00 na DW 444 Krotoszyn - Sulmierzyce kierująca pojazdem marki Opel nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi i uderzyła w barierkę. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem w wysokości 50 zł.

 

Ok. godz. 15.00 doszło do kolizji na ul. Mickiewicza w Krotoszynie. - Mieszkanka Zdun kierując samochodem Fiat Punto nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem Citroen, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobietę ukarano mandatem wysokości 250 zł - informuje policja.

 

W czwartek po godz. 9.00 na ul. Polnej w Krotoszynie kierująca pojazdem marki Daihatsu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej oplen i doprowadziła do zderzenia samochodów. Mieszkanka Krotoszyna została ukarana mandatem w wysokości 300 zł.

 

Kolejne zdarzenie miało miejsce ok. godz. 12.30 na ul. Pukackiego w Krotoszynie. Kierujący pojazdem marki Mazda nieprawidłowo wykonał manewr cofania, czym doprawadził do zderzenia z samochodem marki Peugeot. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

 

W sobotę ok. godz. 7.00 na ul. Rawickiej w Krotoszynie kierujący nissanem nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go pojazdem i uderzył w tył skody. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 300 zł.

 

Źródło: KPP Krotoszyn


Galeria Krotoszyńska Zaprasza!czytaj dalej

czytaj dalej


LOMBARD SMOKCo, gdzie, kiedy?
sławomir GlódBlog - Maciej R. Hoffmann
Dyżur Aptek w Krotoszynie
Miejsce na reklame