iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowejReklama - ODNOWA BIOLOGICZNA KROTOSZYN

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
PsiaArka Krotoszyn - Szkolenie PsówInformacja na temat możliwości reklamy w informatorze ślubnym
Informacja jak stworzyć prostą stronę www wraz z numerem kontaktowym


Autopromocja zakładki informatora ślubnego

Poniedziałek
19
listopad
2018
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
25
26
27
28
30

Koźmin Wlkp.

Zippi w Jedynce

2018-01-05 09:15:14

„Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego dla dzieci w wieku 5-8 lat, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci. W Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim realizowany jest w klasach pierwszych i drugiej od października 2017 r.

„Przyjaciele Zippiego” to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego dla dzieci w wieku 5-8 lat, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci. Celem programu jest rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci. Poprzez słuchanie opowiadań i wykonywanie ćwiczeń, dzieci uczą się, jak znaleźć własne rozwiązania problemów. Dzięki temu będą lepiej radzić sobie z trudnościami życiowymi i lepiej współpracować z innymi. Program „Przyjaciele Zippiego” jest oparty na założeniu, że dzieci cały czas wchodzą w interakcje z innymi osobami: rodziną, nauczycielami, przyjaciółmi, sąsiadami czy innymi dziećmi. To, jak dobre mają stosunki z innymi oraz jak dają sobie radę z trudnościami, jest kluczowe dla ich myślenia o sobie i o innych. Sposób postępowania w powyższych przypadkach wpływa na to , jak przystosowują się do różnych okoliczności i jak szczęśliwe lub nieszczęśliwe się czują. Innymi słowy, radzenie sobie w trudnych sytuacjach, korzystanie z pomocy i wsparcia ze strony innych – jest podstawą myślenia przez dziecko o własnym powodzeniu oraz budowania poczucia własne wartości. Program został zbudowany na założeniu, że małe dzieci można nauczyć radzenia sobie z problemami i trudnościami, dzięki czemu będą lepiej funkcjonować w młodości i w życiu dorosłym, korzystając z tych umiejętności.
 
Program w Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wielkopolskim realizowany jest od października 2017 r. w klasach pierwszych i drugiej. Realizatorami programu są wychowawcy klas: Mariola Szkudlarek – kl. I a, Marlena Nowak – kl. I b, Beata Ratajczyk – Krysiak – kl. II a oraz Hanna Szymura. Program jest realizowany w trakcie 24 spotkań (45 minutowych) podczas jednego roku szkolnego. Program ten koncentruje się na 6 częściach, w każdej z nich przewidziane są 4 spotkania:
uczucia,
komunikacja,
przyjaźń,
rozwiązywanie konfliktów,
przezwyciężanie zmiany i straty,
radzenie sobie z trudnościami.
 Fotorelacja


Reklama - EUROWARSZTAT Kaczmarek
Reklama - Ubezpieczenia Zduny Ryszard Teodorczyk


Zamów taxi w Krotoszynie


Reklama internetowa w gazecie
Reklama internetowa w gazecie

Autopromocja ikrotoszyn.pl

Reklama internetowa w gazeciesławomir Glód
LOMBARD SMOK


iKrotoszyn.pl reklamy iKrotoszyn.pl reklama w sieci gazet